انجمن دو و میدانی معلولین
شنبه 1 مهر 1396 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده
با سلام 
ورزشکاران عزیزی که تمایل دارند در مسابقات دو 5000 متر اقایان و 1500 بانوان کارگری که به مناسبت هفته پارلمپیک در هفته اخر مهر ماه برگزار می گردد شرکت کنند. می توانند به هیات جانبازان و معلولین.هیات نابینایان و کم بینایان و هیات ناشنوایان استان مربوطه  و یا به هیات ورزشهای کارگری مراجعه  و ثبت نام نمایند

یاد اوری میشود ورزشکارانی می توانند دراین مسابقات شرکت کنند که دفترچه بیمه تامین اجتماعی داشته باشند

مسابقات در گروه
کلاس 20
کلاس 11/12/13
کلاس 37/38
کلاس46/47
کلاس 54/57
برگزار میشود
ضمنا از طریق وبلاگ انجمن دو و میدانی معلولین نیز می توانید ثبت نام نمایید




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 27 شهریور 1396 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده
سرپرست/مدیرکل محترم‌ورزش‌وجوانان31استان
با اهداء سلام
       احتراماً؛ ضمن آرزوی توفیقات روزافزون برای جنابعالی و همکاران محترم ؛  استحضار می رساند این فدراسیون در نظر دارد با همکاری فدراسیون ورزشهای کارگری به مناسبت هفته پارالمپیک یکدوره مسابقات دو و میدانی و شطرنج با شرایط ذیل در هفته آخر مهر ماه جاری در یکی از استانهای داوطلب برگزار نماید. خواهشمند است دستور فرمایید در این خصوص  اقدامات لازم انجام پذیرد.
  ورزشکارانی که دارای دفترچه بیمه تامین اجتماعی هستند می توانند در این مسابقات شرکت نمایند.
  مسابقات در ماده 5 کیلومتر برای اقایان و 1500 متر برای بانوان می باشد.
  محدودیتی از نظر تعداد نفرات در مسابقات وجود ندارد.
  مسابقات شطرنج در هفت دور برگزار می گردد.
  در مسابقات شطرنج اقایان و بانوان می توانند شرکت کنند.
  مسابقات طبق قوانین بین المللی هر رشته برگزار می شود.
  ورزشکاران باید دارای کلاسبندی پزشکی باشند.
  کلیه هزینه ها به عهده فدراسیون کارگری می باشد.
  تیم ها بایستی حد اکثر تا تاریخ 15/7/96 به تفکیک دو و میدانی و شطرنج و اقایان و بانوان اقدام نمایند. 
  مکان و زمان مسابقات به تیم هایی که اعلام امادگی نموده ند اعلام خواهد شد.
  جهت اطلاع بیشتر می توانیند با اقای هادیزاده مسئول انجمن تماس حاصل نمایند.




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 26 شهریور 1396 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده
پس از برسی مجدد اسامی ذیل برای پارلمپیک ارسال تا پس از بررسی پارلمپیک اسامی افرادی که امثال تحت پوشش قرار می گیرند را اعلام نمایند .انشالله با برنامه ریزی و همکاری بتوانیم نفرات بیشتری را اماده و به مسابقات اعزام نماییم
ضمنان مجددا یاد اور میشویم هنوز ماده های مسابقات رسما اعلام نشده لذا به محض دریافت به اطلاع خواهد رسید
انتخاب نهایی  تیم که منتخبین و غیر منتخبین می توانند شرکت کنند اردیبهشت 97 خواهد بود
نام و نام خانوادگی کلاس  ماده
سامان پاکباز 12 وزنه
اریان لطفی 11 دیسک
امیر رحمتی 13 دیسک
مسعود حیدری 12 وزنه
سجاد نیک پرست 12 نیزه
نور محمد ارخی 11 نیزه
علیرضا فرح 13 400
حمید اسلامی 11 800
علی الهی 12 1500
وحید علی نجیمی 12 400
مهرداد مرادی 12 100
محمد مشهدیان 13 400
حسن عسگری 12 800
حبیب حسینی لیراوی 12 100
امید ظریف 13 100
امیر حسین رجبی 11 200
مجید پگاه 12 800
مهدی مهدیزاده 11 800
میکائل دیانی 13 800
عرفان حسینی 13 نیزه
امیر خسروانی 12 طول
هاجر صفرزاده 12 400
حکیمه گودرزی 12 طول
راضیه محمودی 12 دیسک
ارش خسروی 11 100




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 26 شهریور 1396 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده
دو مرحله اردوی آمادگی برای تیم دو و میدانی جوانان برگزار می شود
دو مرحله اردوی آمادگی برای تیم دو و میدانی جوانان برگزار می شود
رئیس انجمن پارا دو و میدانی ایران گفت: دو مرحله اردوی آمادگی برای تیم پارا دو و میدانی جوانان جهت شرکت در بازی های پاراآسیایی جوانان در نظر گرفته شده است.

بهمن رضایی با بیان این مطلب به سایت کمیته ملی پارالمپیک اظهار کرد: کمیته ملی پارالمپیک رکوردهای ورودی پارا دو و میدانی را برای حضور در بازی های پاراآسیایی جوانان اعلام کرده است که بر این اساس ۴۰ نفر سهمیه ورودی این مسابقات را به دست آورده اند، اما با مسئول کمیته فنی کمیته ملی پارالمپیک جلسه ای برگزار خواهیم کرد تا وضعیت ورزشکاران را مورد بررسی قرار دهیم.

وی افزود: در این جلسه با بررسی شرایط ورزشکاران تعداد سهمیه ای که به رشته ما جهت اعزام به بازی های پاراآسیایی تعلق می گیرد، بررسی خواهد شد تا برای برگزاری اردوها و بالا بردن آمادگی ملی پوشان برنامه ریزی کنیم.

رئیس انجمن پارا دو و میدانی ایران خاطرنشان کرد: دو اردوی آمادگی برای تیم پارا دو و میدانی در تهران درنظر گرفته شده است که یکی از اردوها متصل به اعزام است. ورزشکاران نیز در این مدت با مربیان خود در شهرستان ها تمرین خواهند کرد.

وی به نتایج خوب ملی پوشان در مسابقات قهرمانی جهان در سوییس اشاره کرد و ادامه داد: ورزشکاران ما در مسابقات قهرمانی جهان عنوان نایب قهرمانی را به دست آوردند و در پاراآسیایی جوانان، از نمایندگان کشورمان انتظار داریم تا با توجه به تمریناتی که در شهرستان ها و تحت نظر مربیان خود دارند، نتایج خوبی کسب کنند. از طرفی امیدواریم تیم های آسیایی استقبال خوبی از مسابقات داشته باشند تا سطح کیفی رقابت ها بالا برود.




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 24 شهریور 1396 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده

اطلاعیه

پس از بررسی رکوردهای سال 96 ورزشکاران دو و میدانی نابینایان و کم بینایان، افراد ذیل موفق به کسب رکوردهای اول تا سوم اسیا شدند و با توجه به سیاست پارلمپیک مبنی به حمایت از ورزشکاران طلایی در سال 96 لیست برای پارلمپیک ارسال و پس از تایید پارلمپیک اسامی افراد تحت پوشش اعلام خواهد شد

لازم به یاد اوری است طبق گفته پارلمپیک هر ورزشکاری تا اعزام بتواند در هر رویدا رسمی داخلی و یا خارجی  به رکورد نفر اول دست یاید به جمع طلایی ها خواهد پیوست.و هر ورزشکاری در جاکارتا طلا بگیرد تمام امکاناتی که از مهر امثال به طلایی ها داده شده به انها نیز داده خواهد شد

رکوردگیری نهایی برای انتخاب تیم ملی اعزامی به جاکارتا بلافاصله به محض ارسال اطلاعات از سوی برگزار کننده اعلام خواهد شد ولی به احتمال زیاد در اردیبهشت سال 97 خواهد بود و همه مدعیان می توانند شرکت کنند

در حال حاضر رکوردهای در خواستی همان رکوردهای اعلامی است و اگر پارلمپیک تغییری اعلام کند حتما به اطلاع خواهد رسید

نام و نام خانوادگی کلاس  ماده
سامان پاکباز 12 وزنه
اریان لطفی 11 دیسک
امیر رحمتی 13 دیسک
مسعود حیدری 12 وزنه
سجاد نیک پرست 12 نیزه
نور محمد ارخی 11 نیزه
علیرضا فرح 13 400
حمید اسلامی 11 800
علی الهی 12 1500
امید ظریف 13 100
امیر حسین رجبی 11 200
مجید پگاه 12 800
مهدی مهدیزاده 11 800
میکائل دیانی 13 800
عرفان حسینی 13 نیزه
امیر خسروانی 12 طول
هاجر صفرزاده 12 400
حکیمه گودرزی 12 طول
راضیه محمودی 12 دیسک
ارش خسروی 11 100




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 21 شهریور 1396 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده

بسمه تعالی

به اطلاع ورزشکاران  و مربیان عزیز می رسانیم قرار است بمناسبت هفته پارلمپیک یکدوره مسابقه 5 کیلومتر با شرایط ذیل در هفته اخر مهر ماه برگزار گردد

ورزشکاران باید حتما دفترچه بیمه تامین اجتماعی داشته باشند

مسابقات در کلاس های

11/12/13

20/38/46/47

ناشنوایان

برگزار می گردد و برای حضور ورزشکاران از استانها محدودیتی ندارد

این مسابقات زیر نظر فدراسیون کارگری  و با همکاری ناشنوایان.جانبازان و معلولین و نابینایان برگزار می گردد

ممکن است این مسابقات در جاده برگزار گردد ولی احتمال قوی در پیست خواهد بود

انشالله بزودی بخشنامه مربوطه به ا ستانها ارسال خواهد شد

اخرین مهلت ثبت نام 15 مهر خواهد بود





نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 18 شهریور 1396 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده
نتایج مسابقات دو و میدانی اقایان قهرمانی باشگاهی شهریور 96
نام و نام خانوادگی استان کلاس ماده رکورد مقام
امیر حسین رجبی اصفهان 11 100 12 اول
علیرضا غوری فارس 11 100 14.11 دوم
حمید ایمانپور اردبیل 11 100 14.38 سوم
حمیدرضا حافظی کرمان 11 100 14.87 چهارم
مظفر سعیدی هرمزگان 11 100 17.03 پنجم
محمد برایمانلو خ.شمالی 11 100 13.87 حذف
امیر عباس افشار همدان 12 100 12.12 اول
ابوالفضل نجف ابادی کرمان 12 100 12.47 دوم
محمد قائمی مقدم خ.شمالی 12 100 12.6 سوم
امید ظریف فارس 13 100 11.6 اول
سلیمان عبدالله زاده ا.غربی 13 100 12.88 دوم
امیر حسین رجبی اصفهان 11 200 24.84 اول
محمد برایمانلو خ.شمالی 11 200 27.28 دوم
حمید ایمانپور اردبیل 11 200 28.18 سوم
علیرضا غوری فارس 11 200 29.22 چهارم
یاسر شجاع باغینی کرمان 11 200 29.28 پنجم
حمید رضا حافظی کرمان 11 200 30.47 ششم
سید سعید مکرم ا.غربی 11 200 31.15 هفتم
حسین گودالی هرمزگان 11 200 32.15 هشتم
محمد قائمی مقدم خ.شمالی 12 200 26.1 اول
محمد امین مونسی هرمزگان 12 200 35.35 دوم
امید ظریف فارس 13 200 23.32 اول
حمید اسلامی همدان 11 400 1.02.60 اول
حسین گودالی هرمزگان 11 400 1.13.09 دوم
مهدی مهدیزاده ا.غربی 11 400 1.17.80 سوم
عقیل رنجبری هرمزگان 11 400 1.25.62 چهارم
ایوب گوردوبی میلان ا.غربی 12 400 55.94 اول
طاهر مقدم زنجان 12 400 58.08 دوم
مجتبی رضایی گزکی کرمان 12 400 1.09.18 سوم
علیرضا فرح فارس 13 400 51.53 اول
حمید اسلامی همدان 11 800 2.15.86 اول
مهدی مهدیزاده ا.غربی 11 800 2.23.35 دوم
محمد رضا وطن فدا ا.غربی 11 800 2.37.20 سوم
علی الهی اصفهان 12 800 2.04.81 اول
مجید پگاه کرمان 12 800 2.06.87 دوم
حسن عسگری فارس 12 800 2.09.58 سوم
ابوالفضل نجف ابادی کرمان 12 800 2.24.90 چهارم
حمید رضا جباری همدان 12 800 2.28.69 پنجم
عادل فرج پور مازندران 12 800 2.31.00 ششم
میکائیل دیانی تهران 13 800 2.01.67 اول
کیوان حسن بیگی تهران 13 800 2.05.50 دوم
هادی نویر اصفهان 13 800 2.09.95 سوم
محمد جعفر نژاد ا.غربی 13 800 2.21.07 چهارم
مهدی سیاری همدان 13 800 2.22.00 پنجم
محمد رضا وطن فدا ا.غربی 11 1500 5.50.13 اول
مجتبی رضایی گزکی کرمان 12 1500 5.21.72 اول
امیر حسین طاهری زنجان 12 1500 5.21.72 دوم
عادل فرج پور مازندران 12 1500 5.30.85 سوم
هادی نویری اصفهان 13 1500 4.20.90 اول
یوسف غفاری ا.غربی 11 5000 32.25.72 اول
امیر حسین طاهری زنجان 12 5000 21.46.60 اول
رحمان زمانی مازندران 11 وزنه 9.95 اول
حمید حیدری خ.شمالی 11 وزنه 6.67 دوم
مسعود حیدری همدان 12 وزنه 15.49 اول
حسن باجولوند لرستان 12 وزنه 11.23 دوم
حمیدرضا صفاری فرد اصفهان 12 وزنه 9.22 سوم
محمدجواد خاتونی کرمان  12 وزنه  9.17 چهارم 
علیرضا ایزدی فارس 12 وزنه  8.24 پنجم
محمد حمیدی  آ.غربی 12 وزنه  7.26 ششم
علی جهان تیغ هرمزگان  12 وزنه  4.55 هفتم
امیر رحمتی  همدان  13 وزنه  13.63 اول 
طاهر مقدم  زنجان  12 پرش ارتفاع 1.65 اول
آریان لطفی اصفهان  11 دیسک 32.7 اول
نورمحمد آرخی گلستان 11 دیسک 31.45 دوم
رحمان زمانی مازندران 11 دیسک 22.92 سوم
حمید حیدری خ.شمالی 11 دیسک  14.8 چهارم
مهدی اولاد همدان  12 دیسک 38.88 اول 
حسن باجولوند لرستان  12 دیسک 33.64 دوم 
حمیدرضا صفاری فرد اصفهان  12 دیسک 30.92 سوم
علیرضا یزدی فارس 12 دیسک 19.98 چهارم
امیر رحمتی  همدان  13 دیسک 38.43 اول 
بهمن طاهرپور لرستان 13 پرش طول 5.67 اول 
نتایج تیمی مسابقات باشگاهی آقایان      
     
نام استان امتیاز مقام      
اصفهان 35 اول      
همدان 30 دوم      
کرمان 22 سوم       
فارس 19 چهارم      
آ.غربی 16 پنجم      
خ.شمالی 11 ششم      
تهران 10 هفتم      
لرستان 9 هشتم      
اردبیل 7 نهم      
مازندران 7 دهم      
زنجان 6 یازدهم      
هرمزگان 6 دوازدهم      
گلستان 3 سیزدهم      




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 18 شهریور 1396 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده
نتایج مسابقات باشگاهی بانوان شهریور 96
نام  و مام خانوادگی استان کلاس ماده رکورد مقام
فاطمه بدیعیان پور هرمزگان 11 100 18.05 اول
زهرا نعمتی  زنجان 11 100 18.3 دوم
ثمین آقایی تهران 11 100 21.19 سوم
سهیلا حیدری زنجان  12 100 15.36 اول 
مهسا روشنایی آ.شرقی 12 100 16.7 دوم
پریا حسنی تهران 12 100 16.78 سوم
ویدا ولیپور آ.غربی 12 100 20.27 چهارم
آرزو محبی همدان 13 100 16.48 اول
هدی شیشه گر اصفهان 13 100 16.6 دوم
ساناز قاسمی آ.غربی 13 100 18.65 سوم
افسانه مولایی البرز 13 100 20.43 چهارم
فاطمه قائدی فارس 11 200 39.12 اول
نیره صرامی اصفهان 11 200 45.17 دوم
فاطمه رنجبر آ.غربی 11 200 50.32 سوم
هاجر صفرزاده اصفهان  12 200 27.49 اول 
حکیمه گودرزی البرز 12 200 30.1 دوم
سهیلا حیدری اصفهان  12 200 32.72 سوم 
ویدا ولیپور آ.غربی 12 200 40.45 چهارم
پرستو حضرتی همدان 12 200 44.71 پنجم
عذرا مهدوی کیا البرز 13 200 31 اول
آرزو محبی همدان 13 200 34.15 دوم 
معصومه محبی منش همدان 13 200 34.75 سوم 
کبری اسدی آ.غربی 13 200 39.09 چهارم
ساناز قاسمی آ.غربی 13 200 39.29 پنجم
فاطمه رقیبی زاده اصفهان  13 200 39.5 ششم
رویا رضوی راد هرمزگان 13 200 40.85 هفتم
فاطمه قائدی فارس 11 400 1.19.10 اول
فاطمه رنجبر آ.غربی 11 400 1.37.68 دوم
زهرا نعمتی  زنجان  11 400 1.40.81 سوم 
مهسا روشنایی آ.شرقی  12 400 1.20.23 اول
لیلا کوزهگری فارس 12 400 1.28.80 دوم
میترا سادات طبایی البرز 12 400 1.30.75 سوم
پرستو حضرتی همدان 12 400 1.43.14 چهارم
معصومه محبی منش همدان 13 400 1.29.45 اول
کبری اسدی آ.غربی 13 400 1.37.72 دوم
رویا رضوی زاد هرمزگان 13 400 1.40.71 سوم
لیلا جعفری زنجان 12 800 3.11.59 اول
سعیده کوزه گری فارس 12 800 3.32.53 دوم 
پریا حسنی تهران  12 800 3.34.85 سوم
میترا سادات طبایی البرز 12 800 3.4087 چهارم
اکرم ساسان پور همدان 12 800 4.02.72 پنجم
زینب رضائی فارس 12 800 4.31.98 ششم
معصومه پدرام هرمزگان  12 800 5.06.46 هفتم
نرجس قاسمی هرمزگان 12 800 6.21.56 هشتم
هاجر تکتاز تهران 11 دیسک 21.25 اول
خدیجه عبدی  تهران  11 دیسک 18.58 دوم
راضیه محمودی اصفهان 12 دیسک 29.85 اول
فائزه کریمی خ.رضوی 12 دیسک 25.37 دوم
سمیه عطایی اصفهان 12 دیسک 25.14 سوم
اثمیر زارعی زنجان 12 دیسک 23.96 چهارم
آرزو خورشیدی فارس 12 دیسک 20.6 پنجم
فاطمه صفاری فرد اصفهان  13 دیسک 25.35 اول 
معصومه حسنی تجدد زنجان  13 دیسک 18.87 دوم 
هاجر تکتاز تهران 11 وزنه 8.2 اول
خدیجه عبدی  تهران 11 وزنه 6.29 دوم
آرزو خورشیدی فارس 12 وزنه 8.43 اول 
راضیه امیرخانی اصفهان  12 وزنه  7.36 دوم
سمیه منصوری کرمان  12 وزنه 6.92 سوم
فاطمه سنگچین  هرمزگان  13 وزنه  5.75 اول
حکیمه گودرزی البرز 12 پرش طول 4.31 اول 
خدیجه طهماسبیان تهران 12 پرش طول 3.8 دوم
لیلا جعفری زنجان 12 پرش طول 3.46 سوم
زینب رضائی فارس 12 پرش طول 2.2 چهارم
نتایج تیمی مسابقات باشکاهی بانوان       
     
نام استان  امتیاز مقام       
اصفهان 26 اول      
زنجان 23 دوم      
فارس 23 سوم      
البرز 22 چهارم      
همدان 22 پنجم      
تهران  18 ششم      
آ.غربی 15 هفتم      




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نتایج بانوان

ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نتایج بانوان

ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نتایج مسابقات باشگاهی بانوان شهریور 96
نام  و مام خانوادگی استان کلاس ماده رکورد مقام
فاطمه بدیعیان پور هرمزگان 11 100 18.05 اول
زهرا نعمتی  زنجان 11 100 18.3 دوم
ثمین آقایی تهران 11 100 21.19 سوم
سهیلا حیدری زنجان  12 100 15.36 اول 
مهسا روشنایی آ.شرقی 12 100 16.7 دوم
پریا حسنی تهران 12 100 16.78 سوم
ویدا ولیپور آ.غربی 12 100 20.27 چهارم
آرزو محبی همدان 13 100 16.48 اول
هدی شیشه گر اصفهان 13 100 16.6 دوم
ساناز قاسمی آ.غربی 13 100 18.65 سوم
افسانه مولایی البرز 13 100 20.43 چهارم
فاطمه قائدی فارس 11 200 39.12 اول
نیره صرامی اصفهان 11 200 45.17 دوم
فاطمه رنجبر آ.غربی 11 200 50.32 سوم
هاجر صفرزاده اصفهان  12 200 27.49 اول 
حکیمه گودرزی البرز 12 200 30.1 دوم
سهیلا حیدری اصفهان  12 200 32.72 سوم 
ویدا ولیپور آ.غربی 12 200 40.45 چهارم
پرستو حضرتی همدان 12 200 44.71 پنجم
عذرا مهدوی کیا البرز 13 200 31 اول
آرزو محبی همدان 13 200 34.15 دوم 
معصومه محبی منش همدان 13 200 34.75 سوم 
کبری اسدی آ.غربی 13 200 39.09 چهارم
ساناز قاسمی آ.غربی 13 200 39.29 پنجم
فاطمه رقیبی زاده اصفهان  13 200 39.5 ششم
رویا رضوی راد هرمزگان 13 200 40.85 هفتم
فاطمه قائدی فارس 11 400 1.19.10 اول
فاطمه رنجبر آ.غربی 11 400 1.37.68 دوم
زهرا نعمتی  زنجان  11 400 1.40.81 سوم 
مهسا روشنایی آ.شرقی  12 400 1.20.23 اول
لیلا کوزهگری فارس 12 400 1.28.80 دوم
میترا سادات طبایی البرز 12 400 1.30.75 سوم
پرستو حضرتی همدان 12 400 1.43.14 چهارم
معصومه محبی منش همدان 13 400 1.29.45 اول
کبری اسدی آ.غربی 13 400 1.37.72 دوم
رویا رضوی زاد هرمزگان 13 400 1.40.71 سوم
لیلا جعفری زنجان 12 800 3.11.59 اول
سعیده کوزه گری فارس 12 800 3.32.53 دوم 
پریا حسنی تهران  12 800 3.34.85 سوم
میترا سادات طبایی البرز 12 800 3.4087 چهارم
اکرم ساسان پور همدان 12 800 4.02.72 پنجم
زینب رضائی فارس 12 800 4.31.98 ششم
معصومه پدرام هرمزگان  12 800 5.06.46 هفتم
نرجس قاسمی هرمزگان 12 800 6.21.56 هشتم
هاجر تکتاز تهران 11 دیسک 21.25 اول
خدیجه عبدی  تهران  11 دیسک 18.58 دوم
راضیه محمودی اصفهان 12 دیسک 29.85 اول
فائزه کریمی خ.رضوی 12 دیسک 25.37 دوم
سمیه عطایی اصفهان 12 دیسک 25.14 سوم
اثمیر زارعی زنجان 12 دیسک 23.96 چهارم
آرزو خورشیدی فارس 12 دیسک 20.6 پنجم
فاطمه صفاری فرد اصفهان  13 دیسک 25.35 اول 
معصومه حسنی تجدد زنجان  13 دیسک 18.87 دوم 
هاجر تکتاز تهران 11 وزنه 8.2 اول
خدیجه عبدی  تهران 11 وزنه 6.29 دوم
آرزو خورشیدی فارس 12 وزنه 8.43 اول 
راضیه امیرخانی اصفهان  12 وزنه  7.36 دوم
سمیه منصوری کرمان  12 وزنه 6.92 سوم
فاطمه سنگچین  هرمزگان  13 وزنه  5.75 اول
حکیمه گودرزی البرز 12 پرش طول 4.31 اول 
خدیجه طهماسبیان تهران 12 پرش طول 3.8 دوم
لیلا جعفری زنجان 12 پرش طول 3.46 سوم
زینب رضائی فارس 12 پرش طول 2.2 چهارم
نتایج تیمی مسابقات باشکاهی بانوان       
     
نام استان  امتیاز مقام       
اصفهان 26 اول      
زنجان 23 دوم      
فارس 23 سوم      
البرز 22 چهارم      
همدان 22 پنجم      
تهران  18 ششم      
آ.غربی 15 هفتم      




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نتایج مسابقات باشگاهی بانوان شهریور 96
نام  و مام خانوادگی استان کلاس ماده رکورد مقام
فاطمه بدیعیان پور هرمزگان 11 100 18.05 اول
زهرا نعمتی  زنجان 11 100 18.3 دوم
ثمین آقایی تهران 11 100 21.19 سوم
سهیلا حیدری زنجان  12 100 15.36 اول 
مهسا روشنایی آ.شرقی 12 100 16.7 دوم
پریا حسنی تهران 12 100 16.78 سوم
ویدا ولیپور آ.غربی 12 100 20.27 چهارم
آرزو محبی همدان 13 100 16.48 اول
هدی شیشه گر اصفهان 13 100 16.6 دوم
ساناز قاسمی آ.غربی 13 100 18.65 سوم
افسانه مولایی البرز 13 100 20.43 چهارم
فاطمه قائدی فارس 11 200 39.12 اول
نیره صرامی اصفهان 11 200 45.17 دوم
فاطمه رنجبر آ.غربی 11 200 50.32 سوم
هاجر صفرزاده اصفهان  12 200 27.49 اول 
حکیمه گودرزی البرز 12 200 30.1 دوم
سهیلا حیدری اصفهان  12 200 32.72 سوم 
ویدا ولیپور آ.غربی 12 200 40.45 چهارم
پرستو حضرتی همدان 12 200 44.71 پنجم
عذرا مهدوی کیا البرز 13 200 31 اول
آرزو محبی همدان 13 200 34.15 دوم 
معصومه محبی منش همدان 13 200 34.75 سوم 
کبری اسدی آ.غربی 13 200 39.09 چهارم
ساناز قاسمی آ.غربی 13 200 39.29 پنجم
فاطمه رقیبی زاده اصفهان  13 200 39.5 ششم
رویا رضوی راد هرمزگان 13 200 40.85 هفتم
فاطمه قائدی فارس 11 400 1.19.10 اول
فاطمه رنجبر آ.غربی 11 400 1.37.68 دوم
زهرا نعمتی  زنجان  11 400 1.40.81 سوم 
مهسا روشنایی آ.شرقی  12 400 1.20.23 اول
لیلا کوزهگری فارس 12 400 1.28.80 دوم
میترا سادات طبایی البرز 12 400 1.30.75 سوم
پرستو حضرتی همدان 12 400 1.43.14 چهارم
معصومه محبی منش همدان 13 400 1.29.45 اول
کبری اسدی آ.غربی 13 400 1.37.72 دوم
رویا رضوی زاد هرمزگان 13 400 1.40.71 سوم
لیلا جعفری زنجان 12 800 3.11.59 اول
سعیده کوزه گری فارس 12 800 3.32.53 دوم 
پریا حسنی تهران  12 800 3.34.85 سوم
میترا سادات طبایی البرز 12 800 3.4087 چهارم
اکرم ساسان پور همدان 12 800 4.02.72 پنجم
زینب رضائی فارس 12 800 4.31.98 ششم
معصومه پدرام هرمزگان  12 800 5.06.46 هفتم
نرجس قاسمی هرمزگان 12 800 6.21.56 هشتم
هاجر تکتاز تهران 11 دیسک 21.25 اول
خدیجه عبدی  تهران  11 دیسک 18.58 دوم
راضیه محمودی اصفهان 12 دیسک 29.85 اول
فائزه کریمی خ.رضوی 12 دیسک 25.37 دوم
سمیه عطایی اصفهان 12 دیسک 25.14 سوم
اثمیر زارعی زنجان 12 دیسک 23.96 چهارم
آرزو خورشیدی فارس 12 دیسک 20.6 پنجم
فاطمه صفاری فرد اصفهان  13 دیسک 25.35 اول 
معصومه حسنی تجدد زنجان  13 دیسک 18.87 دوم 
هاجر تکتاز تهران 11 وزنه 8.2 اول
خدیجه عبدی  تهران 11 وزنه 6.29 دوم
آرزو خورشیدی فارس 12 وزنه 8.43 اول 
راضیه امیرخانی اصفهان  12 وزنه  7.36 دوم
سمیه منصوری کرمان  12 وزنه 6.92 سوم
فاطمه سنگچین  هرمزگان  13 وزنه  5.75 اول
حکیمه گودرزی البرز 12 پرش طول 4.31 اول 
خدیجه طهماسبیان تهران 12 پرش طول 3.8 دوم
لیلا جعفری زنجان 12 پرش طول 3.46 سوم
زینب رضائی فارس 12 پرش طول 2.2 چهارم
نتایج تیمی مسابقات باشکاهی بانوان       
     
نام استان  امتیاز مقام       
اصفهان 26 اول      
زنجان 23 دوم      
فارس 23 سوم      
البرز 22 چهارم      
همدان 22 پنجم      
تهران  18 ششم      
آ.غربی 15 هفتم      




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نتایج مسابقات باشگاهی بانوان شهریور 96
نام  و مام خانوادگی استان کلاس ماده رکورد مقام
فاطمه بدیعیان پور هرمزگان 11 100 18.05 اول
زهرا نعمتی  زنجان 11 100 18.3 دوم
ثمین آقایی تهران 11 100 21.19 سوم
سهیلا حیدری زنجان  12 100 15.36 اول 
مهسا روشنایی آ.شرقی 12 100 16.7 دوم
پریا حسنی تهران 12 100 16.78 سوم
ویدا ولیپور آ.غربی 12 100 20.27 چهارم
آرزو محبی همدان 13 100 16.48 اول
هدی شیشه گر اصفهان 13 100 16.6 دوم
ساناز قاسمی آ.غربی 13 100 18.65 سوم
افسانه مولایی البرز 13 100 20.43 چهارم
فاطمه قائدی فارس 11 200 39.12 اول
نیره صرامی اصفهان 11 200 45.17 دوم
فاطمه رنجبر آ.غربی 11 200 50.32 سوم
هاجر صفرزاده اصفهان  12 200 27.49 اول 
حکیمه گودرزی البرز 12 200 30.1 دوم
سهیلا حیدری اصفهان  12 200 32.72 سوم 
ویدا ولیپور آ.غربی 12 200 40.45 چهارم
پرستو حضرتی همدان 12 200 44.71 پنجم
عذرا مهدوی کیا البرز 13 200 31 اول
آرزو محبی همدان 13 200 34.15 دوم 
معصومه محبی منش همدان 13 200 34.75 سوم 
کبری اسدی آ.غربی 13 200 39.09 چهارم
ساناز قاسمی آ.غربی 13 200 39.29 پنجم
فاطمه رقیبی زاده اصفهان  13 200 39.5 ششم
رویا رضوی راد هرمزگان 13 200 40.85 هفتم
فاطمه قائدی فارس 11 400 1.19.10 اول
فاطمه رنجبر آ.غربی 11 400 1.37.68 دوم
زهرا نعمتی  زنجان  11 400 1.40.81 سوم 
مهسا روشنایی آ.شرقی  12 400 1.20.23 اول
لیلا کوزهگری فارس 12 400 1.28.80 دوم
میترا سادات طبایی البرز 12 400 1.30.75 سوم
پرستو حضرتی همدان 12 400 1.43.14 چهارم
معصومه محبی منش همدان 13 400 1.29.45 اول
کبری اسدی آ.غربی 13 400 1.37.72 دوم
رویا رضوی زاد هرمزگان 13 400 1.40.71 سوم
لیلا جعفری زنجان 12 800 3.11.59 اول
سعیده کوزه گری فارس 12 800 3.32.53 دوم 
پریا حسنی تهران  12 800 3.34.85 سوم
میترا سادات طبایی البرز 12 800 3.4087 چهارم
اکرم ساسان پور همدان 12 800 4.02.72 پنجم
زینب رضائی فارس 12 800 4.31.98 ششم
معصومه پدرام هرمزگان  12 800 5.06.46 هفتم
نرجس قاسمی هرمزگان 12 800 6.21.56 هشتم
هاجر تکتاز تهران 11 دیسک 21.25 اول
خدیجه عبدی  تهران  11 دیسک 18.58 دوم
راضیه محمودی اصفهان 12 دیسک 29.85 اول
فائزه کریمی خ.رضوی 12 دیسک 25.37 دوم
سمیه عطایی اصفهان 12 دیسک 25.14 سوم
اثمیر زارعی زنجان 12 دیسک 23.96 چهارم
آرزو خورشیدی فارس 12 دیسک 20.6 پنجم
فاطمه صفاری فرد اصفهان  13 دیسک 25.35 اول 
معصومه حسنی تجدد زنجان  13 دیسک 18.87 دوم 
هاجر تکتاز تهران 11 وزنه 8.2 اول
خدیجه عبدی  تهران 11 وزنه 6.29 دوم
آرزو خورشیدی فارس 12 وزنه 8.43 اول 
راضیه امیرخانی اصفهان  12 وزنه  7.36 دوم
سمیه منصوری کرمان  12 وزنه 6.92 سوم
فاطمه سنگچین  هرمزگان  13 وزنه  5.75 اول
حکیمه گودرزی البرز 12 پرش طول 4.31 اول 
خدیجه طهماسبیان تهران 12 پرش طول 3.8 دوم
لیلا جعفری زنجان 12 پرش طول 3.46 سوم
زینب رضائی فارس 12 پرش طول 2.2 چهارم
نتایج تیمی مسابقات باشکاهی بانوان       
     
نام استان  امتیاز مقام       
اصفهان 26 اول      
زنجان 23 دوم      
فارس 23 سوم      
البرز 22 چهارم      
همدان 22 پنجم      
تهران  18 ششم      
آ.غربی 15 هفتم      




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 18 شهریور 1396 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده
دوستان همراه سلام.عید سعید غدیر مبارک
با توجه به اینکه در تعطیلات مسافرت بودم و دسترسی به کامپیوتر نداشتم نتوانستم نتایج مستبقات دو و میدانی را در وبلاگ بگذارم انشاالله در اولین فرصت کلیه نتایج را اعلام خواهم کرد




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 15 شهریور 1396 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده

بسمه تعالی

به اطلاع کلیه ورزشکاران و مربیان عزیز و محترم می رساند.همانطور که قبلا اعلام نموده ایم بر اساس مصوبه کمیته ملی پارلمپیک کلیه نفراتی که رکورد نفر اول اسیا را داشته باشند در سال 96 مورد حمایت  قرار می گیرند و نفرات دوم و سوم باید زیر نظر هیات های استانی تمرینات خود را ادامه دهند برای انتخاب نهایی ورزشکاران نیز در اردیبهشت سال 97 انتخابی برگزار خواهد شد بنابر این نفرات اول تا سوم اعزام خواهند شد ولی امسال فقط نفرات اول حمایت میشوند ضمن اینکه ورزشکاران در صورت برگزاری مسابقات داخلی و خارجی و... بتوانند به رکورد اول دست پیدا کنند به جمع نفرات اولی اضافه خواهند شد

این اطلاعیه بر اساس در خواست جمعی از ورزشکاران که خواسته بودند شفاف تر در خصوص تیم ملی صحبت شود صادر گردیده





نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


( کل صفحات : 45 )    1   2   3   4   5   6   7   ...   
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :