تبلیغات
انجمن دو و میدانی معلولین - مطالب اردیبهشت 1397
 
انجمن دو و میدانی معلولین
یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده

اطلاعیه

با عرض خسته نباشید به همه ورزشکاران و مربیان و زحمت کشان دو و میدانی

ما تلاش کردیم تا به موقع اطلاعات لازم را در زمینه های مختلف دو و میدانی به اطلاع شما عزیزان برسانیم

در خصوص انتخاب ورزشکاران برای مسابقات جاکارتا هم همه سعی خود را نمودیم تا اطلاعات لازم و کافی را در اختیار همگان قرار دهیم

مهمترین موضوع نحوه انتخاب تیم و رکوردهای ورودی بوده است که تقریبا در همه جلسات اعلام نمودیم و در اطلاعیه ها نیز بیان کردیم که این رکوردها ورودی است نه انتخابی و بر اساس سهمیه ابتدا طلایی ها و بعد نقره ای ها و سپس برنزی ها انتخاب خواهند شد

بر همین اساس کلیه ورزشکاران با الویت اعلام می گردند و تا زمانی که سهمیه ها از طرف برگزار کننده اعلام نشود انتخاب نهایی اعلام نخواهد شد و امیدواریم برگزار کننده به اندازه کافی سهمیه به ما بدهد تا بتوانیم همه افراد لیست را اعزام نماییم لیکن اگر سهمیه محدود بود با الویت ورزشکاران را اعزام خواهیم نمود

کلیه افراد اعلام شده در لیست بلند قرار می گیرند و شانس مجدد فقط برای کسانی است که بتوانند به رکورد اول و طلایی دست پیدا نمایند

این شانس مجد د حد اکثر تا 10 تیر امکان برگزاری دارد و ورزشکاران بایستی تا 20 خرداد از طریق هیات مربوطه ثبت نام نمایند.مجددا تکرار می کنم به هیچ وجه رکوردگیری در مقام مقایسه با ورزشکاران فعلی نیست و تنها شانس مدال طلا می تواند انها را در لیست نهایی قرار دهد

ورزشکاران منتخب نیز می توانند برای ارتقاء رنکینگ خود در این رکوردگیری شرکت نمایند

تاکید دارم اعلام نمایم بعد از 10 تیر اسامی نهایی اعلام و بر اساس تعداد سهمیه و با اولویت طلایی ها و بعد نقره و بعد برنز با هماهنگی کمیته فنی اعلام خواهد شد

ورزشکاران می توانند حد اکثر ظرف 48 ساعت اعتراض خود را از طریق هیات به فدراسیون اعلام نمایند فدراسیون نیر ظرف 48 ساعت به اعتراضات رسیدگی و نتیجه را اعلام می نماید

بنابر این ممکن است در این فاصله تغییراتی در لیست و اطلاعیه بوجود اید که شنبه 5 خرداد نظر نهایی و احتمالا تغییرات به اطلاع خواهد رسید

اسامی ورزشکاران با اولویت 1 – سامان پاکباز – مهدی اولاد – وحید علی نجیمی –محمد مشهدیان – امید ظریف – حمید اسلامی – اریان لطفی – نور محمد ارخی – علیرضا فرح – میکائیل دیانی – علی شمشیری – بهزاد عزیزی – سید عرفان حسینی – امیر خسروانی – سید حبیب حسینی – مسعود حیدری کیوان حسن بیگی – حسن عسگری

خانم ها .حکیمه گودرزی – هاجر صفرزاده – عذرا مهدوی – مرضیه محمودی – فاطمه امیر ازادگان – هاجر تکتاز

 

                                                                                                             با تشکر





نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده
ساره جوانمردی پرچمدار ایران در بازیهای پارا آسیایی جاکارتا شد
ساره جوانمردی پرچمدار ایران در بازیهای پارا آسیایی جاکارتا شد
ساره جوانمردی و سمیرا ارم از سوی کمیته ملی پارالمپیک به عنوان دو پرچمدار ایران در سومین دوره بازی های پاراآسیایی جاکارتا برگزیده شدند.

به گزارش سایت کمیته ملی پارالمپیک، جوانمردی تنها ورزشکار پارالمپیکی ایران است که برای دومین بار پیاپی در فاصله دو سال مانده به بازی های پارالمپیک موفق به کسب جواز ورودی این بازی ها شده است.

پارا تیرانداز طلایی کشورمان همچنین افتخارات فراوان دیگری در عرصه های بین المللی کسب کرده و به همین منظور پرچمداری کاروان ایران در مراسم افتتاحیه بازیهای پارا آسیایی جاکارتا به وی سپرده شده است.

سمیر ارم که وی هم عضو تیم ملی تیراندازی است، از سوی کمیته ملی پارالمپیک به عنوان پرچمدار ایران در مراسم اختتامیه این بازی ها انتخاب شده است.



ارم در رقابت های قهرمانی جهان که در کره جنوبی برگزار شد موفق شد در ماده تپانچه خفیف بانوان در بخش انفرادی موفق به رکوردشکنی شود. این رکورد تا پیش از این برای مدت ۲۰ سال در اختیار کره ای ها بود.

لازم به ذکر است کمیته ملی پارالمپیک برای نخستین بار دو پرچمدار بانو را برای مراسم های افتتاحیه و اختتامیه بازی های پاراآسیایی معرفی می کند.

سومین دوره بازی های پارا آسیایی از ۱۴ تا ۲۱ مهر ماه در جاکارتای اندونزی برگزار می شود.




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 22 اردیبهشت 1397 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده

احتراما به استحضار می رساند ورزشکاران ذیل به دلیل عدم شرکت در یکی از ماده های دو و میدانی باشگاهی علیرغم ثبت نام و بدون هیچ گونه اطلاع قبلی و طبق مقررات از یک دوره بعدی مسابقات دو و میدانی محروم می باشند و اجازه شرکت نخواهند داشت لطفا ضمن اعلام مراتی به ورزشکاران دستور فرمایید اقدام مقتضی به عمل اید

سام عرب زاده.مصطفی امیری و بهرام طاهر پور در ماده 100 متر از استان لرستان

رحمان زمانی پرناب دیسک از مازندران

حسن قاسمی 1500 متر و عباس احمدی 200متر از تهران

علیرضا فرح و حسن عسگری از فارس

محمد رضا محمدزاده 200 متر از همدان

مجید عباس زاده پرتاب وزنه از کرمان





نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نتایج مسابقات دو و میدانی باشگاهی نابینایان اقایان اردیبهشت 97 تهران
100متر
نام ونام خانوادگی استان کلاس ماده رکورد مقام
ارش خسروی همدان 11 100 11.75 اول
امیر حسین رجبی اصفهان 11 100 12.25 دوم
محمد براتی برایمانلو خراسان شمالی 11 100 12.87 سوم
مهرداد نجفی همدان 11 100 13.69 چهارم
عقیل رنجبری هرمزگان 11 100 14.72 پنجم
رضا رحمی لرستان 11 100 15.15 ششم
محمد پودینه هرمزگان 11 100 15.48 هفتم
حمید رضا حافظی کرمان 11 100 15.83 هشتم
سید حبیب حسینی بوشهر 12 100 11.36 اول
مهرداد مرادی همدان 12 100 11.47 دوم
امیر خسروانی بوشهر 12 100 11.58 سوم
میلاد خانلرزاده مازندران 12 100 11.61 چهارم
سلیمان عبداللهی اذربایچان غربی 12 100 13.09 پنجم
سید محمد فرهادی تهران 12 100 14.87 ششم
محمد مهدی جوزی البرز 12 100 16.20 هفتم
امید ظریف فارس 13 100 11.61 اول
محمد رضا محمد زاده همدان 13 100 12.04 دوم
محمد قائمی مقدم خراسان شمالی 13 100 12.31 سوم
عباس احمدی تهران 13 100 12.56 پنجم
200متر
ارش خسروی بوشهر 11 200 24.44 اول
علیزضا غوری فارس 11 200 28 دوم
یاسر شجاعی باغینی کرمان 11 200 28.12 سوم
علی اصغر اکبری مقدم تهران 11 200 31.40 پنجم
امین سلطانی خراسان شمالی 11 200 32.69 پنجم
محمد پودینه هرمزگان 11 200 33.18 ششم
وحید علی نجیمی همدان 12 200 23.04 اول
مهرداد مرادی همدان 12 200 34.38 دوم
ناصر حسن پور بوشهر 12 200 23.49 سوم
فرزاد کرمی زنجان 12 200 24.75 چهارم
مجید پگاه کرمان 12 200 25.66 پنجم
سلیمان عبدالهی اذربایچان غربی 12 200 27.58 ششم
احسان صادقی ورکی البرز 12 200 32.12 هفتم
محمد مهدی جوزی البرز 12 200 33.94 هشتم
امید ظریف فارس 13 200 23.32 اول
محمد مشهدیان اصفهان 13 200 23.55 دوم
ابوالفضل نجف ابادی کرمان 13 200 24.99 سوم
محمد قائمی مقدم خراسان شمالی 13 200 25.84 چهارم
میلاد غلام زده فارس 13 200 26.54 پنجم
طاها کاشیان جو مسجدی البرز 13 200 31.37 ششم
ابوالفضل مهدی زاده کرمان 13 200 31.41 هفتم
400متر
وحید علی نجیمی همدان 12 400 50.39 اول
حسن عسگری فارس 12 400 53.75 دوم
فرزاد کرمی زنجان 12 400 54.72 سوم
مجتبی رضایی کرمان 12 400 1.06.14 پنجم
احسان صادقی ورکی البرز 12 400 1.13.12 پنجم
محمد مشهدیان اصفهان 13 400 51.18 اول
علیرضا فرح فارس 13 400 51.46 دوم
هادی توبری اصفهان 13 400 56.42 سوم
میلاد غلام زده فارس 13 400 46.81 چهارم
محمد فتحی کردستان 13 400 1.05.63 پنجم
ابوالفضل حسن پور قزوین 13 400 1.09.05 ششم
طاها کاشیان جو مسجدی البرز 13 400 1.18.59 هفتم
1500متر
حمید اسلامی همدان 11 1500 4.22.31 اول
مهدی مهدیزاده اذربایچان غربی 11 1500 5.02.76 دوم
محمد رضا وطن فدا اذربایچان غربی 11 1500 5.10.33 سوم
اسلام قره چلو زنجان 11 1500 6.50.31 چهارم
میکائیل دیانی خوزستان 13 1500 4.16.11 اول
کیوان حسن بیگی تهران 13 1500 4.17.50 دوم
علی الهی اصفهان 12 1500 4.17.73 سوم
هادی نوبری اصفهان 13 1500 4.37.73 چهارم
محمد جعفرزاده اذربایچان غربی 13 1500 4.54.74 پنجم
مجنلی رضایی کرمان 12 1500 5.20.77 ششم
صادق محمدی قزوین 13 1500 5.36.27 هفتم
امیر حین طاهری زنجان 12 1500 5.37.16 هشتم
500متر
محمدر زضا وطن فدا اذربایچان غربی 11 5000 19.30.24 اول
اسلام قره چلو زنجان 11 5000 26.01.95 دوم
میکائیل دیانی خوزستان 13 5000 16.05.38 اول
علی الهی اصفهان 12 5000 16.50.43 دوم
محمد جعفرزاده اذربایچان غربی 13 5000 18.32.69 سوم
مهدی سیاری همدان 13 5000 19.58.55 چهارم
صادق محمدی قزوین 13 5000 21.29.55 پنجم
امیر حسین طاهری زنجان 12 5000 21.59.92 ششم
محمد علی محمدی زنجان 13 5000 24.31.08 هفتم
محمد مولایی لرستان 12 5000 29.16.61 هشتم
پرتاب وزنه
مهدی اولاد تهران 11 وزنه 13/01 اول
نور محمد ارخی گلستان 11 وزنه 12/5 دوم
قاسم نظری اذربایچان غربی 11 وزنه 9/51 ششم
رحمان زمانی مازندران 11 وزنه 9/15 چهارم
دانیال زراعتکار هرمزگان 11 وزنه 7.27 پنجم
حمید حیدری خراسان شمالی 11 وزنه 5/90 ششم
سامان پاکباز کهکیلویه و بویر احمد 12 وزنه 15.53 اول
مسعود حیدری لرستان 12 وزنه 14.84 دوم
حسن باجلوند لرستان 12 وزنه 12 سوم
حسین سعیدی بوشهر 12 وزنه 10.07 چهارم
هانی عساکره خوزستان 12 وزنه 9.64 پنجم
مهدی محمد بیگی قزوین 12 وزنه 8.88 ششم
پرتاب دیسک
اریان لطفی اصفهان 11 دیسک 34.90 اول
نور محمد ارخی گلستان 11 دیسک 33.50 دوم
قاسم نظری اذربایچان غربی 11 دیسک 21.25 سوم
حمید حیدری خراسان شمالی 11 دیسک 15.50 چهارم
رضا احمدی زنجان 11 دیسک 14.92 پنجم
سامان پاکباز کهکیلویه و بویر احمد 12 دیسک 47.59 اول
علی شمشیری بوشهر 12 دیسک 46.19 دوم
حمید رضا صفاری فرد اصفهان 12 دیسک 35.59 سوم
حسن باجلوند لرستان 12 دیسک 34.61 چهارم
حسین سعیدی بوشهر 12 دیسک 30.12 پنجم
امیر حسین حسنی همدان 12 دیسک 28.85 ششم
پرتاب نیزه
بهزاد عزیزی لرستان 13 نیزه 60/57 اول
سجاد نیک پرست بوشهر 12 نیزه 56/10 دوم
سید عرفان حسینی بوشهر 13 نیزه 57.71 سوم
مهدی محمد بیگی قزوین 12 نیزه 27 چهارم
پرش طول
امیر خسروانی بوشهر 12 طول 6.67  
میلاد خانلرزاده مازندران 12 طول 5.67  
بهمن طاهر پور لرستان 12 طول 5.10  
علیرضا غوری فارس 11 طول 4.35  
محمد امین مونسی هرمزگان 12 طول 4.20  
نتیجه تیمی
نام استان امتیاز مقام      
اصفهلن 44 اول      
همدان 41 دوم      
بوشهر 40 سوم      
فارس 36 چهارم      
اذربیجان غربی 26 پنجم      
لرستان 21 ششم      
تهران 18 هفتم      
خراسان شمالی 17 هشتم      




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نتایج مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های بانوان ایران اردیبهشت97 تهران
نام ونام خانوادگی استان کلاس ماده رکورد مقام
نتایج 100 متر
خدیجه طهماسبی تهران 11 100 14.60 اول
سهیلا حیدری زنجان 11 100 15.77 دوم
فاطمه طهماسبی فارس 11 100 16.10 سوم
نیره صرامی اصفهان 11 100 16.73 چهارم
فاطمه بدیعیان پور هرمزگان 11 100 17.90 پنجم
پریا حسینی تهران 12 100 15.06 اول
لیلا جعفری زنجان 12 100 15.27 دوم
مهوش نیکرویی همدان 12 100 15.62 سوم
سحرمیر سلیمانی فارس 12 100 15.85 چهارم
نیلوفر امیری اصفهلن 12 100 16.20 پنجم
الناز عیوضی مازندران 12 100 16.84 ششم
ارزو مجبی منش همدان 13 100 14.67 اول
معصومه محبی منش همدان 13 100 14.97 دوم
هدی شیشه گر اصفهان 13 100 15.44 سوم
مریم خوش اقبال کردستان 13 100 17.29 چهارم
نتایج 200 متر
سهیلا خیری زنجان 11 200 34.95  
فاطمه طهماسبی فارس 11 200 35.95  
زهرا نعمتی زنجان 11 200 36.78  
روناک قاسمی کردستان 11 200 45.20  
شهلا عبدی کردستان 11 200 45.53  
فاطمه بدیعیان پور هرمزگان 11 200 45.96  
هاجر صفرزاده اصفهان 12 200 28.10  
سحرمیر سلیمانی فارس 12 200 35.59  
نتایج 400 متر
فاطمه امیر ازادگان فارس 13 400 1.06.72  
معصومه محبی منش همدان 13 400 1.13.78  
ارزو مجبی منش همدان 13 400 1.19.90  
مریم خوش اقبال کردستان 13 400 1.26.50  
پرستو حضرتی همدان 12 400 1.19.51  
راضیه شریفی همدان 12 400 1.22.14  
پریا حسینی تهران 12 400 1.26.91  
1500
اله قلی فلاح زنجان 11 1500 6.58.22 اول
فاطمه فتحی پور فارس 11 1500 7.24.83 دوم
اسرا مرادی کردستان 11 1500 8.22.61 سوم
حکمیه گودرزی بوشهر 12.13 1500 5.08.03 اول
عذرا مهدوی بوشهر 12.13 1500 5.17.10 دوم
فاطمه امیر ازادگان فارس 12.13 1500 5.41.22 سوم
لیلا جعفری زنجان 12.13 1500 6.36.41 چهارم
اکرم ساسان پور همدان 12.13 1500 6.55.07 پنجم
فاطمه شهبازی همدان 12.13 1500 7.09.60 ششم
پرناب وزنه
هاجر تکتاز تهران 11 وزنه 8.78 اول
ارزو خورشیدی فارس 12 وزنه 8.24 دوم
خدیجه عبدی تهران 11 وزنه 6.17 سوم
راضیه امیرخانی اصفهان 12 وزنه 7.03 سوم
زهرا توسلی قم 12 وزنه 6.65 پنجم
سمیه ولدی لرستان 12 وزنه 5.82 ششم
دبسک
هاجرتکتاز تهران 11 دیسک 22.64 اول
خدیجه عبدی تهران 11 دیسک 18.85 دوم
راضیه محمودی اصفهان 12 دیسک 30.70 اول
فاطمه صفاری اصفهان 12 دیسک 27.80 دوم
فائزه کریمی خراسان رضوی 12 دیسک 25.57 سوم
ارزو خورشیدی فارس 12 دیسک 19.73 چهارم
مهسا کاظمی زنجان 12 دیسک 18.32 پنجم
نیزه
عذرا مهدوی کیا بوشهر 13 نیزه 29.43 اول
اثمر زارعی زنجان 12 نیزه 17.9 دوم
سمیه عطایی اصفهان 13 نیزه 14.9 سوم
معصومه حسینی تجدد زنجان 12 نیزه 14.77 چهارم
طول
خدیجه طهماسبسان تهران 11 طول 3.58 اول
اتناز عیوضی مازندران 12 طول 3.12 دوم
نتیجه تیمی
نام استان امتیاز مقام
فارس 39 1
زنجان 38 2
همدان 36 3
بهران 35.5 4
اصفهان 27.5 5
بوشهر 17 6
کردستان  13 7
خراسان رضوی 3 8
قم  2 9
مازندران 2 10
هرمزگان 2 11
لرستان 1 12




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

برای دریافت اطلاعات کلیک کنید:








نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده
برنامه نهایی مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاهی و انتخابی تیم ملی بانوان اردیبهشت 97
97/2/18 ساعت ماده کلاس مرحله گروه
9 وزنه 11و12 نهایی  
9 100 11 نهایی 1
9.05 100 11 نهایی 2
9.10 100 11 نهایی 3
9.20 100 12 نهایی 1
9.25 100 12 نهایی 2
9.40 100 13 نهایی  
10.15 طول 11و12 نهایی  
10.15 نیزه 12و13 نهایی  
10.45 توزیع مدال گروه
16.20 200 11 نهایی 1
16.30 200 11 نهایی 2
16.40 200 12 نهایی گروه1
16.50 200 12 نهایی گروه2
17 دیسک 11و12 نهایی  
17 1500 11 نهایی  
17.30 1500 12و13 نهایی گروه1
18 1500 12و13 نهایی گروه2
18.30 400 11 نهایی  
18.40 400 12 نهایی گروه1
18.50 400 12 نهایی گروه2
19 400 13 نهایی  
19 آغاز توزیع مدال و کاپ قهرمانی  




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 15 اردیبهشت 1397 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده
تاریخ ساعت ماده کلاس مرحله  
97/2/20 10 پرتاب وزنه 11 نهایی  
10 100 11 نهایی گروه 1
10.10 100 11 نهایی گروه2
10.20 100 11 نهایی گروه3
10.30 100 12 نهایی گروه1
10.40 100 12 نهایی گروه2
10.50 100 12 نهایی گروه3
11 100 13 نهایی گروه1
11.10 100 13 نهایی گروه 2
11 پرتاب وزنه 12 نهایی  
11.30 توزیع مدال  
17 نیزه 12و13 نهایی  
17 5000 11 نهایی  
17.30 5000 12,13 نهایی گروه1
17.45 طول 11و12 نهایی  
18 5000 12,13 نهایی گروه2
18.30 400 11 نهایی گروه1
18.40 400 11 نهایی گروه2
18.50 400 12 نهایی گروه1
19 400 12 نهایی گروه2
1910 400 13 نهایی گروه 1
19.20 400 13 نهایی گروه2
19 توزیع مدال  
97/2/21 10 دیسک 11 نهایی  
10 1500 11 نهایی  
10.30 1500 12,13 نهایی گروه 1
11 1500 12,13 نهایی گروه2
11 دیسک 12 نهایی  
11 200 11 نهایی گروه1
11.10 200 11 نهایی گروه2
11.20 200 11 نهایی گروه3
11.30 200 12 نهایی گروه1
11.40 200 12 نهایی گروه2
11.50 200 12 نهایی گروه3
12 200 12 نهایی گروه1
12.10 200 12 نهایی گروه2
آغازتوزیع مدال و کاپ قهرمانی 11.30




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 8 اردیبهشت 1397 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده
برنامه مسابقات انتخابی دو و میدانی نابینایان و کم بینایان اعلام شد
برنامه مسابقات انتخابی دو و میدانی نابینایان و کم بینایان اعلام شد
مسابقات قهرمانی باشگاهی و انتخابی تیم ملی دو و میدانی نابینایان و کم بینایان جهت شرکت در بازی های پارا آسیایی جاکارتا ۱۹، ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه در تهران برگزار می شود.

به گزارش سایت کمیته ملی پارالمپیک، مسابقات انتخابی دو و میدانی نابینایان و کم بینایان برای شرکت در بازی های پارا آسیایی در دو بخش زنان و مردان برگزار می شود که رقابت های بخش بانوان روز ۱۹ اردیبهشت ماه در مواد دوهای ۱۰۰، ۲۰۰، ۴۰۰ و ۱۵۰۰ متر، پرش طول، پرتاب وزنه، پرتاب نیزه و پرتاب دیسک برگزار می شود.

رقابت های بخش مردان نیز طی روزهای ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد و شرکت کنندگان روز ۲۰ اردیبهشت ماه در مواد پرتاب وزنه و پرتاب نیزه، پرش طول و دوهای ۱۰۰، ۴۰۰ و ۵۰۰۰ متر مسابقه می دهند و روز ۲۱ اردیبهشت ماه در مواد پرتاب دیسک و دوی ۲۰۰ و ۱۵۰۰ متر به رقابت خواهند پرداخت




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 8 اردیبهشت 1397 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده

دوستان مربی.ورزشکار.وکلیه همراهان و همکاران عزیز که دلسوزانه برای موفقیت در جاکارتا تلاش می کنید خدا قوت

طبق مصوبه ستاد ورزشکاران طلایی با توجه به فرمول داده شده شامل سوابق تاهل و.. می توانند تا سقف سه میلیون تومان حقوق دریافت کنند و این شامل مربیان عزیز هم خواهد بود و بلافاصله بعد از مسابقات اردیبهشت عملی خواهد شد .لذا ورزشکاران عزیز و مربیان محترم توجه داشته باشند تنها ملاک را برای ورودی قرار ندهند

ورزشکاران که شانس نقره و یا برنز داشته باشند و انتخاب شوند هم ورزشکار و هم مربی مورد حمایت قرار خواند گرفت

ضمنا تاکنون هر مبلغی به ورزشکاران داده شده الحساب بوده و تصمیم نهایی بعد از مسابقات گرفته خواهد شد

به امید موفقیت ورزشکاران عزیز و کسب بهترین نتایج و انتخاب بیشترین ورزشکار نابینا و کم بینا برای جاکارتا

                                                                                                     مسئول انجمن دو و میدانی نابینایان





نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 7 اردیبهشت 1397 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده
با سلام و تشکر از همکاری مربیان و مسولین محترم هیات ها
لطفا هر گونه اشکال و یا اشتباه در مواد و کلاس و ..که در استارت لیست های اعلام شده را از طریق تلگرام شخصی به بنده اطلاع دهید لازم به ذکر است به هیچ وجه در خواست جابجایی انجام نخواهد شد مگر اینکه در ارنج استانها بوده و اشتباه از طرف ما باشد .انشالله موفق باشید




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
برنامه  مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاهی و انتخابی تیم ملی آقایان اردیبهشت 97
تاریخ ساعت ماده کلاس مرحله    
97/2/20 10 پرتاب وزنه 11 نهایی    
10 100 11 نهایی    
10.31 100 12 نهایی    
11 100 13 نهایی    
11 پرتاب وزنه 12 نهایی    
11.31 توزیع مدال    
17 نیزه 12و13 نهایی    
17 5000 11 نهایی    
17.31 5000 12/13 نهایی    
17.31 طول 11و12 نهایی    
18 400 11 نهایی    
18.21 400 12 نهایی    
18.41 400 13 نهایی    
  19 توزیع مدال    
97/2/21 10 دیسک 11 نهایی    
10 1500 11 نهایی    
10.31 1500 12/13 نهایی    
11 دیسک 12 نهایی    
11 200 11 نهایی    
11.20 200 12 نهایی    
11.40 200 13 نهایی    
  12 توزیع مدال و کاپ قهرمانی    




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 7 اردیبهشت 1397 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده
200متر کلاس11
نام و نام خانوادگی استانکلاسشماره سینه
محمد براتی بریمانلوخراسان شمالی11208
امین سلطانیخراسان شمالی11210
علی اصغر اکبری مقدمتهران11216
ارش خسرویبوشهر الف11232
محمد پودینههرمزگان11235
حجتالله مزارعیفارس11247
حمیدرضا حافظیکرمان الف11287
امیر حین رجبیاصفهان11228
200متر کلاس12
نام و نام خانوادگی استانکلاسشماره سینه
سلیمان عبداللهیاذربایجان غربی12204
سید حبیب حسینیبوشهر الف12230
مهرداد مرادیهمدان12240
وحید علی نجیمیهمدان12241
فرزاد کرمیزنجان12257
محمد مهدی جوزیالبرز12263
احسان صادقی ورکیالبرز12264
ذبیح الله نجفیانایلام12279
مجید پگاهکرمان الف12283
ابوالفضل نجف آبادیکرمان الف12284
یاسر شجاعی باغینیکرمان الف12285
200متر کلاس13
نام و نام خانوادگی استانکلاسشماره سینه
محمد قائمی مقدمخراسان شمالی13209
عباس احمدیتهران13219
محمد مشهدیاناصفهان13224
محمد رضا محمد زادههمدان13242
امید ظریففارس13244
طاها کاشیان جو مسجدیالبرز13265
احمد ساوییالبرز13267
پوریا علی پناهیایلام13278
ابوالفضل مهدی زادهکرمان ب13288




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 7 اردیبهشت 1397 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده

پرش طول کلاس 11
حجتالله مزارعی فارس 11 247
علیرضا غوری فارس 11 248
پرش طول کلاس12
نام و نام خانوادگی  استان کلاس شماره سینه
میلاد خانلرزاده مازندران 12 206
امیر خسروانی بوشهر الف 12 231
بهرام طاهر پور لرستان 12 270
محمد امین مونسی هرمزگان 12 275
ابوالفضل مهدی زاده کرمان ب 13 288




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نیزه کلاس 12و13
نام و نام خانوادگی  استان کلاس شماره سینه
مهدی محمد بیگی قزوین 12 213
علی پیروج کهکیلویه و بویر احمد 12 222
سید عرفان حسینی بوشهر الف 13 229
سجاد نیک پرست بوشهر الف 12 292
بهزاد عزیزی لرستان 13 269
علی جهانتیغ هرمزگان 12 277




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


( کل صفحات : 2 )    1   2   
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :