انجمن دو و میدانی معلولین
نتایج مسابقات صحرانوردی جوانان قهرمانی کشورمردان بهمن 1397 تهران
نام و نام خانوادگی استان کلاس رده سنی رتبه  
محمدرضا اقبالی  همدان 11 جوانان 1 حسین صالحی امین
نیما اذری اذربایجان.ش 11 جوانان 2 عطا اسدی
مهرداد نجفی  همدان 11 جوانان 3 ایمان طالبی
سید ایوب حسینی فارس 11 جوانان 4 سینا فریدونی
مهدی طالعی اذربایجان.ش 11 جوانان 5 اکبر افخم
امیر حین رجبی زنجان 11 جوانان 6 طاهر مقدم
صادق اعرابی اصفهان 11 جوانان 7 حامد نادری
مهدی سیاری همدان 12 جوانان 1  
محمد محمدیسالار مقدم خراسان.ر 13 جوانان 2  
ابوالفضل خسروی فارس 12 جوانان 3  
امیر رفیعی زاده فارس 12 جوانان 4  
علی ملک پور همدان 13 جوانان 5  
سعید سامی پور خراسان.ر 13 جوانان 6  
محمد هادی اذربایجان.ش 12 جوانان 7  
جاوید مختاری اذربایجان.ش 12 جوانان 8  
ابوالفضل نجفلو زنجان 13 جوانان 9  
رضا ایزدی نسب اصفهان 12 جوانان 10  
محمد حسین عیدی عبدالهی اصفهان 12 جوانان 11  
عرفان ایمانی اصفهان 13 جوانان 12  
سسد محمد فرخاری تهران 12 جوانان 13  
محمد امین یونسی هرمزگان 12 جوانان غ  
امیر حسین اشتری زنجان 12 جوانان غ  
محسن رضایی زنجان 12 جوانان غ  
نتایجتیمی مسابقات صحرانوردی جوانان      
     
استان امتیلز مقام      
همدان -12 اول      
فارس -21 دوم      
اذزبایجان .ش -26 سوم      
اصفهان -48 چهارم      
نتایج مسابقات صحرانوردی بزرگسالان قهرمانی کشورمردان بهمن 1397 تهران
نام و نام خانوادگی استان کلاس رده سنی رتبه دونده همراه
حمید اسلامی همدان 11 بزرگسالان 1 سجاد خدایاری
محمد رضا وطن فدا اذربایجان.غ 11 بزرگسالان 2 مجید حاجیلو
بهزاد زاد علی اصغر اذربایجان .ش 11 بزرگسالان 3 سعید سلیمی
محمد برجلو تهران 11 بزرگسالان 4 محمد امین نوروزی
منصور نوری مرکزی 11 بزرگسالان 5 مجتبی سمیعی
محمد رضا علیان اصفهان 11 بزرگسالان 6 مهرداد افشار
مصطفی چناری خراسان .ر 11 بزرگسالان 7 علی غلامی
اسلام قرجه لو زنجان 11 بزرگسالان 8 مرتضی محمدی
داود رفیعی چهار محال و ب 11 بزرگسالان 9 نواب انیونی
فرزاد شعبان لرستان 11 بزرگسالان 10 فرشاد شعبانی
امین سلطانی خراسان.ش 11 بزرگسالان 11 براتعلی سلطانی
حمید حیدری خراسان .ش 11 بزرگسالان 12 بازدار
علی الهی اصفهان 12 بزرکسالان 1  
کیوان حسن بیگی تهران 13 بزرکسالان 2  
محمد جعفر زاده اذربایجان.غ 13 بزرکسالان 3  
ابوالفضل عباسزاده اذربایجان .ش 13 بزرکسالان 4  
قاسم عبدلی اذربایجان .ش 12 بزرکسالان 5  
رحیم زاهدی اصفهان 13 بزرکسالان 6  
امیر حسن وزینی همدان 12 بزرکسالان 7  
مختار اسماعیلی اذربایجان.غ 12 بزرکسالان 8  
محمد بخشی اذربایجان .ش 12 بزرکسالان 9  
رامین امیدی لرستان 12 بزرکسالان 10  
محمد قائم مقامی خراسان .ش 13 بزرکسالان 11  
بهمن طاهر پور لرستان 12 بزرکسالان 12  
محمد گرمابی خراسان.ر 13 بزرکسالان 13  
امیر حسین طاهری زنجان 12 بزرکسالان 14  
فرزاد کرمی زنجان 12 بزرکسالان 15  
عین الله حسین پور لرستان 12 بزرکسالان 16  
سیاوش صفری همدان 13 بزرکسالان 17  
حمید رضا صفاری اصفهان 12 بزرکسالان 18  
حیدر زمانی هرمزگان 12 بزرکسالان 19  
ارش محمدی اذربایجان .غ 12 بزرکسالان 20  
محمد رضا باز دار خرااسان.ش 13 بزرکسالان 21  
اکبر نجیب علیزاده تهران 13 بزرکسالان 22  
حامد زهدی غلامی همدان 12 بزرگسالان غ  
           
           
استان امتیار  مقام      
اذربایجان.غ -22 اول      
اذربایجان .ش -22 دوم      
اصفهان -28 سوم      
همدان -37 چهارم      
تهران -50 پنجم      
لرستان -60 ششم      
زنجان -67 هفتم      
خراسان شمالی -78 هشتم      




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نتایج مسابقات دو صحرانوردی 1397 تهران جوانان بانوان
نام و نام خانوادگی  کلاس استان رتبه رده سنی دونده همراه
زهرا نعمتی 11 زنجان 1 جوانان وحیده کردلو
اسرا مرادی 11 کردستان 2 جوانان سارا محمدی
یگانه امید بیگ 11 خراسان.ر 3 جوانان فرزانه مریدی
فادیا جباروندی 11 اذربایجان .غ 4 جوانان شیوا تیغ افکن
زهرا گلگشتی 11 گیلان 5 جوانان شهرزاد نوزاد
زهرا بهرامی 11 زنجان 6 جوانان لیلا بهرامی
مهناز محمودی طلایی 11 لرستان 7 جوانان فاطمه کراوند
صبا دیگاته 13 اذربایجان .غ 1 جوانان  
پروانه قردویی میلانی 13 اذربایجان .غ 2 جوانان  
زهرا رحیمی 13 خراسان.ر 3 جوانان  
زهرا سادات پور اسماعیل 12 خراسان.ر 4 جوانان  
کبری اسدی 12 اذربایجان .غ 5 جوانان  
فاطمه راد منش 13 خراسان .ر 6 جوانان  
روژین رستمی 12 کردستان 7 جوانان  
معصومه زارعی 12 هرمزگان 8 جوانان  
فاطمه طوماس جودکی 12 لرستان 9 جوانان نسیم گودرزی
حنان مومن پور 12 لرستان 10 جوانان  
حدیث انصاری 12 زنجان 11 جوانان  
زهرا حیدری 13 خراسان .ش 13 جوانان  
زهرا دریا باری 13 توایع غ جوانان  
نتایج تیمی جوانان صحرانوردی 1397      
     
استان امتیاز رده      
اذربایجان غربی -15 اول      
خراسان .ر -17 دوم      
زنجان -40 سوم      
لرستان -46 چهارم      
 
اله قلی فلاح 11 زنجان 1 بزرگسالان شقایق خطیبی
شادی حقی 11 اذربایجان .ش 2 بزرگسالان پروین اسیا لانی
خدیجه طهماسبیان 11 تهران 3 بزرگسالان نیلوفر زاده نیا
فاطمه رنجبر 11 اذربایجان غ 4 بزرگسالان شیما تیغ افکن
طاهره جعفری 11 خراسان .ر 5 بزرگسالان افشانه فریدی
زهره مظاهری 11 اصفهان 6 بزرگسالان راضیه میرزایی
زهرا پرقویی 11 کرمانشاه 7 بزرگسالان شیوا پردینی
سهیلا مهرابی 11 قزوین 8 بزرگسالان سمانه ولی
ژیلا قلندری 11 کرمانشاه 9 بزرگسالان شوگا سیلانی
حدیث رحمی فیض ابادی 11 لرستان 10 بزرگسالان نسیکم معظمی
رقیه جلو داران 11 همدان 11 بزرگسالان مهسا پیروزی
مریم شهبازیان 11 توابع 12 بزرگسالان زهرا خزایی
لیلا جعفری 12 زنجان 1 بزرگسالان  
پرستو حضرتی 12 همدان 2 بزرگسالان  
بهاره اشکس 12 تهران 3 بزرگسالان  
فاطمه کوچلی 13 همدان 4 بزرگسالان  
نیلوفر امیری 12 اصفهان 5 بزرگسالان طاهره عبدالله زاده
معصومه واحد پور 12 زنجان 6 بزرگسالان  
زهرا جمشیدی 13 خراسان .ر 7 بزرگسالان  
مرجان فیاض 13 تهران 8 بزرگسالان  
مریم خوش اقبال 13 کردستان 9 بزرگسالان  
اکرم ساسانپور 12 همدان 10 بزرگسالان  
مریم مرادی 13 لرستان 11 بزرگسالان  
سهیلا یخچالی 13 چهار محال و ب 12 بزرگسالان  
فاطمه رقیبی زاده 13 اصفهان 13 بزرگسالان  
زهره سربندی 12 مرکزی 14 بزرگسالان  
سکینه اصغر پور فشنی 13 گیلان 15 بزرگسالان  
صدیقه ابراهیمی 13 قزوین 16 بزرگسالان  
عشرت قمی 12 توابع 17 بزرگسالان  
ازاده کیانی 13 تهران 18 بزرگسالان  
غاطمه نوری 12 مرکزی 19 بزرگسالان  
لیلا جنگجو 13 اذربایجان .غ 20 بزرگسالان  
جمیله قبادی ممانی 13 توابع 21 بزرگسالان  
سمیه احمدی 12 کردستان 22 بزرگسالان  
مهسا روشنایی 12 اذربایجان .غ 23 بزرگسالان  
افسانه طوفان بخش 12 اذربایجان .ش 24 بزرگسالان  
حوریه رحمانی 13 قزوین 25 بزرگسالان  
ویدا رمضانی 13 اذربایجان غربی 26 بزرگسالان  
ایسان مرادپور 12 اذربایجان .ش 27 بزرگسالان  
سمانه شعبانپور 12 گیلان 28 بزرگسالان  
نسرین یولداشی 12 اذربایجان .ش 29 بزرگسالان  
مرضیه قائمی پور 13 خراسان .ش 30 بزرگسالان  
نتایج تیمی دو صحرانوردی بانوان بزرگسالان 1397      
     
استان امتیاز  مقام      
زنجان -14 اول      
تهران -23 دوم      
همدان -40 سوم      
اصفهان -43 پهارم      
کرمانشاه -75 پنجم      
اذربایجان .غ -76 ششم      
اذربایجان .ش -79 هفتم      
قزوین -84 هشتم      
توابع -96 نهم      




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
در مراسم معرفی برترین های APC اعلام شد؛ هاجرصفرزاده و رضا جوشقانی در میان برترین های آسیا
در مراسم معرفی برترین های APC اعلام شد؛ هاجرصفرزاده و رضا جوشقانی در میان برترین های آسیا
در حاشیه برگزاری مجمع عمومی و انتخاباتی کمیته پارالمپیک آسیا، مراسم تقدیر از برترین های قاره کهن در بخش پارالمپیک برگزار شد.
در این مراسم دو نماینده از ایران موفق شدند تندیس و لوح تقدیر را از مجید راشد، رییس کمیته پارالمپیک آسیا دریافت کنند.
هاجر صفرزاده، ملی پوش تیم دو ومیدانی نابینایان و کم بینایان به عنوان بهترین ورزشکار جوان و رضا جوشقانی به عنوان بهترین عکاس معرفی شدند.






در ح.








نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 16 بهمن 1397 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده

اطلاعیه مهم

 

از آنجائیکه برنامه ریزی برای مسابقات سال 1398 از اهمیت خاصی برخوردار است خواهشمند است در مورد مسابقات دو ومیدانی قهرمانی باشگاهی که در دو مرحله برگزار خواهد شد به نکات ذیل توجه نمائید :

1)    هر تیم اجازه خواهد داشت در 6 ماده شرکت نماید این شش ماده می تواند 6 نفر باشد یا بین نفرات طوری تقسیم شود که از 6ماده اضافه نشود

2)   هر استان به تعداد دلخواه می تواند تیم معرفی نماید

3)  تیم می تواند در دوره برگشت با ورزشکار و یا ارنج جدید شرکت نماید

4)  جهت کسب اطلاعات بیشتر با مسئول انجمن دو ومیدانی تماس حاصل نمائید

5)   مهم : ثبت نام نهایی پایان بهمن ماه 1397 می باشد و تیم باید ارنج و کپی فیش بانکی خود را ارسال نمایند بدیهی است بعد از تاریخ فوق به هیچ وجه پذیرفته نمی شود تیم هایی که ارنج خود را ارسال نموده اند بایستی فیش بانکی را ارسال نمایند .

6)   تیم ها مجاز خواهند بود تا تاریخ 20/1/98 در صورت لزوم نسبت به تغییر نفرات و مواد مسابقات اقدام نمایند

7)  ضمناً یک بار دیگر برنامه های دو ومیدانی در سال 98 جهت اطلاع به شرح ذیل اعلام می گردد

12 و 13    اردیبهشت           مرحله اول لیگ دو ومیدانی

22 تا 24 خرداد                  مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی زیر نظر IPC

3 و 4 مرداد                        مرحله دوم لیگ دو ومیدانی

8 شهریور                              مرحله اول مسابقات تخصصی دو ها و پرش ها

9 تا 12 مهر                           مرحله دوم مسابقات تخصصی دوها و پرش 



نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
برنامه موقت دو و میدانی قهرمانی کشور خرداد 1398 زیر نظرipc
زمان ساعت ماده جنسیت کلاس مرحله ایستگاه
  9 وزنه بانوان 11/12 فینال 2
23خرداد 9 100 بانوان 11 نهایی 1
9.10 100 بانوان 12 نهایی 1
9.20 100 بانوان 13 فینال 1
10 طول بانوان 11 فینال 5
11 طول بانوان 12 فینال 5
11 400 بانوان 11 فینال 1
11.20 400 بانوان 12 فینال 1
11.40 400 بانوان 13 فینال 1
17 100 اقیان 11 نهایی 1
17 دیسک اقیان 11 نهایی 2
17.15 100 اقیان 12 نهایی 1
17.30 100 اقیان 13 نهایی 1
18 طول اقیان 11 نهایی 5
18 طول اقیان 12 نهایی 5
18.15 نیزه اقیان 12/13 نهایی 3
18.30 1500 اقیان 11 نهایی 1
19 1500 اقیان 12/13 نهایی 1
24خرداد 9 دیسک بانوان 11 فینال 4
9 200 بانوان 12 فینال 1
9.20 200 بانوان 11 فینال 1
10.15 نیزه بانوان 12/13 فینال 3
10.15 1500 بانوان 11 فینال 1
10.25 1500 بانوان 12.13 فینال 1
17 وزنه اقیان 11 فینال 2
17 400 اقیان 11 نهایی 1
17.20 400 اقیان 12 نهایی 1
17.40 400 آقایان 13 نهایی 1
18 وزنه آقایان 12 نهایی 2
18 طول اقیان 13 نهایی 5
18 5000 اقیان 11 نهایی 1
18.40 5000 اقیان 12/13 نهایی 1




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

شنبه 15 دی 1397 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده

   احتراماً ، به استحضار می رساند این فدراسیون در نظر دارد مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور (آقایان و بانوان) بزرگسالان و جوانان را در بهمن ماه سالجاری به مناسبت «گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی» در تهران برگزار نماید ، لذا خواهشمند است به هیئت ورزشهای نابینایان و کم بینایان استان مربوطه ابلاغ فرمائید ضمن رعایت موارد ذیل نسبت به اعلام آمادگی و اعزام تیم اقدام نمایند .

1.       جوانان بایستی متولد 1378 به بالا بدون در نظر گرفتن روز و ماه باشند . 

2.       مسابقات درگروه آقایان (بزرگسالان) 5 کیلومتر و در گروه بانوان(بزرگسالان) 3 کیلومتر  و جوانان اقایان و بانوان 3 کیلومتر می باشد .

3.       هر تیم شامل حداکثر  (آقایان 4 نفربزرگسال و 4 نفر جوانان ) و (بانوان 4 نفربزرگسال و4نفر جوانان) و به ازای هر 5 نفر یک مربی و سرپرست میباشد ضمنادر هر گروه می بایست  از 4 ورزشکار ، یک نفر  B1  باشد .

4.       به تیم های اول تا سوم بر اساس امتیاز کاپ قهرمانی اهداء می گردد .

5.       به نفرات اول تا سوم کلاس های B1;B2;B3  در گروه آقایان و بانوان بزرگسالان و جوانان مدال و حکم اهدا میشود.

(در صورتی که تیمی فاقد ورزشکار B1 باشد و حداقل 3 ورزشکار داشته باشد امتیاز آخرین نفر به جای B1 به آن داده می شود. )

ورزشکاران و همراهان باید در سامانه مبین ثبت نام شده باشند در غیر اینصورت به آنها مدال و حکم تعلق نخواهد گرفت.

6.       تیم ها بایستی با قید تعداد نفرات حد اکثر تا تاریخ97/11/16 اعلام آمادگی نمایند.

7.      ورود : عصر روز 97/11/25    - خروج : عصر روز 97/11/26

8.      آدرس : تهران ، خیابان شوش ، میدان هرندی ، خیابان هرندی ، مجموعه وزشی شهید هرندی .

جهت اطلاع بیشتر می توانید با مسئول انجمن دو ومیدانی به شماره 09121131972 تماس حاصل فرمائی




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
سه شنبه 2 بهمن 1397 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده

اطلاعیه

از انجائیکه مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور نابینایان و کم بینایان  زیر نظر ipcدر اواخر خرداد ماه 98 در تهران برگزار گرددو انشالله بزودی بخشنامه ان به استانها ارسال خواهد شد.

 به استحضار می رساند ورزشکاران عزیزی که تمایل به ثبت رکورد انها در رنکینگipc را دارند باید نسبت به دریافت کدipc اقدام نمایند و برای دریافت کد بایستی مبلغ15 یورو و کپی گذرنامه و یا کارت ملی را تحویل دهند مراتب جهت اطلاع و امادگی لازم ورزشکاران عزیز اعلام می گردد زمان و نحوه تحویل مدارک در بخشنامه اعلام خواهد شد





نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic