انجمن دو و میدانی معلولین
نتایج مسابقات باشگاهی بانوان شهریور 96
نام  و مام خانوادگی استان کلاس ماده رکورد مقام
فاطمه بدیعیان پور هرمزگان 11 100 18.05 اول
زهرا نعمتی  زنجان 11 100 18.3 دوم
ثمین آقایی تهران 11 100 21.19 سوم
سهیلا حیدری زنجان  12 100 15.36 اول 
مهسا روشنایی آ.شرقی 12 100 16.7 دوم
پریا حسنی تهران 12 100 16.78 سوم
ویدا ولیپور آ.غربی 12 100 20.27 چهارم
آرزو محبی همدان 13 100 16.48 اول
هدی شیشه گر اصفهان 13 100 16.6 دوم
ساناز قاسمی آ.غربی 13 100 18.65 سوم
افسانه مولایی البرز 13 100 20.43 چهارم
فاطمه قائدی فارس 11 200 39.12 اول
نیره صرامی اصفهان 11 200 45.17 دوم
فاطمه رنجبر آ.غربی 11 200 50.32 سوم
هاجر صفرزاده اصفهان  12 200 27.49 اول 
حکیمه گودرزی البرز 12 200 30.1 دوم
سهیلا حیدری اصفهان  12 200 32.72 سوم 
ویدا ولیپور آ.غربی 12 200 40.45 چهارم
پرستو حضرتی همدان 12 200 44.71 پنجم
عذرا مهدوی کیا البرز 13 200 31 اول
آرزو محبی همدان 13 200 34.15 دوم 
معصومه محبی منش همدان 13 200 34.75 سوم 
کبری اسدی آ.غربی 13 200 39.09 چهارم
ساناز قاسمی آ.غربی 13 200 39.29 پنجم
فاطمه رقیبی زاده اصفهان  13 200 39.5 ششم
رویا رضوی راد هرمزگان 13 200 40.85 هفتم
فاطمه قائدی فارس 11 400 1.19.10 اول
فاطمه رنجبر آ.غربی 11 400 1.37.68 دوم
زهرا نعمتی  زنجان  11 400 1.40.81 سوم 
مهسا روشنایی آ.شرقی  12 400 1.20.23 اول
لیلا کوزهگری فارس 12 400 1.28.80 دوم
میترا سادات طبایی البرز 12 400 1.30.75 سوم
پرستو حضرتی همدان 12 400 1.43.14 چهارم
معصومه محبی منش همدان 13 400 1.29.45 اول
کبری اسدی آ.غربی 13 400 1.37.72 دوم
رویا رضوی زاد هرمزگان 13 400 1.40.71 سوم
لیلا جعفری زنجان 12 800 3.11.59 اول
سعیده کوزه گری فارس 12 800 3.32.53 دوم 
پریا حسنی تهران  12 800 3.34.85 سوم
میترا سادات طبایی البرز 12 800 3.4087 چهارم
اکرم ساسان پور همدان 12 800 4.02.72 پنجم
زینب رضائی فارس 12 800 4.31.98 ششم
معصومه پدرام هرمزگان  12 800 5.06.46 هفتم
نرجس قاسمی هرمزگان 12 800 6.21.56 هشتم
هاجر تکتاز تهران 11 دیسک 21.25 اول
خدیجه عبدی  تهران  11 دیسک 18.58 دوم
راضیه محمودی اصفهان 12 دیسک 29.85 اول
فائزه کریمی خ.رضوی 12 دیسک 25.37 دوم
سمیه عطایی اصفهان 12 دیسک 25.14 سوم
اثمیر زارعی زنجان 12 دیسک 23.96 چهارم
آرزو خورشیدی فارس 12 دیسک 20.6 پنجم
فاطمه صفاری فرد اصفهان  13 دیسک 25.35 اول 
معصومه حسنی تجدد زنجان  13 دیسک 18.87 دوم 
هاجر تکتاز تهران 11 وزنه 8.2 اول
خدیجه عبدی  تهران 11 وزنه 6.29 دوم
آرزو خورشیدی فارس 12 وزنه 8.43 اول 
راضیه امیرخانی اصفهان  12 وزنه  7.36 دوم
سمیه منصوری کرمان  12 وزنه 6.92 سوم
فاطمه سنگچین  هرمزگان  13 وزنه  5.75 اول
حکیمه گودرزی البرز 12 پرش طول 4.31 اول 
خدیجه طهماسبیان تهران 12 پرش طول 3.8 دوم
لیلا جعفری زنجان 12 پرش طول 3.46 سوم
زینب رضائی فارس 12 پرش طول 2.2 چهارم
نتایج تیمی مسابقات باشکاهی بانوان       
     
نام استان  امتیاز مقام       
اصفهان 26 اول      
زنجان 23 دوم      
فارس 23 سوم      
البرز 22 چهارم      
همدان 22 پنجم      
تهران  18 ششم      
آ.غربی 15 هفتم      




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :