تبلیغات
انجمن دو و میدانی معلولین - نتایج مسابقات دو و میدانی باشگاهی مردان اردیبهشت97
 
انجمن دو و میدانی معلولین
نتایج مسابقات دو و میدانی باشگاهی نابینایان اقایان اردیبهشت 97 تهران
100متر
نام ونام خانوادگی استان کلاس ماده رکورد مقام
ارش خسروی همدان 11 100 11.75 اول
امیر حسین رجبی اصفهان 11 100 12.25 دوم
محمد براتی برایمانلو خراسان شمالی 11 100 12.87 سوم
مهرداد نجفی همدان 11 100 13.69 چهارم
عقیل رنجبری هرمزگان 11 100 14.72 پنجم
رضا رحمی لرستان 11 100 15.15 ششم
محمد پودینه هرمزگان 11 100 15.48 هفتم
حمید رضا حافظی کرمان 11 100 15.83 هشتم
سید حبیب حسینی بوشهر 12 100 11.36 اول
مهرداد مرادی همدان 12 100 11.47 دوم
امیر خسروانی بوشهر 12 100 11.58 سوم
میلاد خانلرزاده مازندران 12 100 11.61 چهارم
سلیمان عبداللهی اذربایچان غربی 12 100 13.09 پنجم
سید محمد فرهادی تهران 12 100 14.87 ششم
محمد مهدی جوزی البرز 12 100 16.20 هفتم
امید ظریف فارس 13 100 11.61 اول
محمد رضا محمد زاده همدان 13 100 12.04 دوم
محمد قائمی مقدم خراسان شمالی 13 100 12.31 سوم
عباس احمدی تهران 13 100 12.56 پنجم
200متر
ارش خسروی بوشهر 11 200 24.44 اول
علیزضا غوری فارس 11 200 28 دوم
یاسر شجاعی باغینی کرمان 11 200 28.12 سوم
علی اصغر اکبری مقدم تهران 11 200 31.40 پنجم
امین سلطانی خراسان شمالی 11 200 32.69 پنجم
محمد پودینه هرمزگان 11 200 33.18 ششم
وحید علی نجیمی همدان 12 200 23.04 اول
مهرداد مرادی همدان 12 200 34.38 دوم
ناصر حسن پور بوشهر 12 200 23.49 سوم
فرزاد کرمی زنجان 12 200 24.75 چهارم
مجید پگاه کرمان 12 200 25.66 پنجم
سلیمان عبدالهی اذربایچان غربی 12 200 27.58 ششم
احسان صادقی ورکی البرز 12 200 32.12 هفتم
محمد مهدی جوزی البرز 12 200 33.94 هشتم
امید ظریف فارس 13 200 23.32 اول
محمد مشهدیان اصفهان 13 200 23.55 دوم
ابوالفضل نجف ابادی کرمان 13 200 24.99 سوم
محمد قائمی مقدم خراسان شمالی 13 200 25.84 چهارم
میلاد غلام زده فارس 13 200 26.54 پنجم
طاها کاشیان جو مسجدی البرز 13 200 31.37 ششم
ابوالفضل مهدی زاده کرمان 13 200 31.41 هفتم
400متر
وحید علی نجیمی همدان 12 400 50.39 اول
حسن عسگری فارس 12 400 53.75 دوم
فرزاد کرمی زنجان 12 400 54.72 سوم
مجتبی رضایی کرمان 12 400 1.06.14 پنجم
احسان صادقی ورکی البرز 12 400 1.13.12 پنجم
محمد مشهدیان اصفهان 13 400 51.18 اول
علیرضا فرح فارس 13 400 51.46 دوم
هادی توبری اصفهان 13 400 56.42 سوم
میلاد غلام زده فارس 13 400 46.81 چهارم
محمد فتحی کردستان 13 400 1.05.63 پنجم
ابوالفضل حسن پور قزوین 13 400 1.09.05 ششم
طاها کاشیان جو مسجدی البرز 13 400 1.18.59 هفتم
1500متر
حمید اسلامی همدان 11 1500 4.22.31 اول
مهدی مهدیزاده اذربایچان غربی 11 1500 5.02.76 دوم
محمد رضا وطن فدا اذربایچان غربی 11 1500 5.10.33 سوم
اسلام قره چلو زنجان 11 1500 6.50.31 چهارم
میکائیل دیانی خوزستان 13 1500 4.16.11 اول
کیوان حسن بیگی تهران 13 1500 4.17.50 دوم
علی الهی اصفهان 12 1500 4.17.73 سوم
هادی نوبری اصفهان 13 1500 4.37.73 چهارم
محمد جعفرزاده اذربایچان غربی 13 1500 4.54.74 پنجم
مجنلی رضایی کرمان 12 1500 5.20.77 ششم
صادق محمدی قزوین 13 1500 5.36.27 هفتم
امیر حین طاهری زنجان 12 1500 5.37.16 هشتم
500متر
محمدر زضا وطن فدا اذربایچان غربی 11 5000 19.30.24 اول
اسلام قره چلو زنجان 11 5000 26.01.95 دوم
میکائیل دیانی خوزستان 13 5000 16.05.38 اول
علی الهی اصفهان 12 5000 16.50.43 دوم
محمد جعفرزاده اذربایچان غربی 13 5000 18.32.69 سوم
مهدی سیاری همدان 13 5000 19.58.55 چهارم
صادق محمدی قزوین 13 5000 21.29.55 پنجم
امیر حسین طاهری زنجان 12 5000 21.59.92 ششم
محمد علی محمدی زنجان 13 5000 24.31.08 هفتم
محمد مولایی لرستان 12 5000 29.16.61 هشتم
پرتاب وزنه
مهدی اولاد تهران 11 وزنه 13/01 اول
نور محمد ارخی گلستان 11 وزنه 12/5 دوم
قاسم نظری اذربایچان غربی 11 وزنه 9/51 ششم
رحمان زمانی مازندران 11 وزنه 9/15 چهارم
دانیال زراعتکار هرمزگان 11 وزنه 7.27 پنجم
حمید حیدری خراسان شمالی 11 وزنه 5/90 ششم
سامان پاکباز کهکیلویه و بویر احمد 12 وزنه 15.53 اول
مسعود حیدری لرستان 12 وزنه 14.84 دوم
حسن باجلوند لرستان 12 وزنه 12 سوم
حسین سعیدی بوشهر 12 وزنه 10.07 چهارم
هانی عساکره خوزستان 12 وزنه 9.64 پنجم
مهدی محمد بیگی قزوین 12 وزنه 8.88 ششم
پرتاب دیسک
اریان لطفی اصفهان 11 دیسک 34.90 اول
نور محمد ارخی گلستان 11 دیسک 33.50 دوم
قاسم نظری اذربایچان غربی 11 دیسک 21.25 سوم
حمید حیدری خراسان شمالی 11 دیسک 15.50 چهارم
رضا احمدی زنجان 11 دیسک 14.92 پنجم
سامان پاکباز کهکیلویه و بویر احمد 12 دیسک 47.59 اول
علی شمشیری بوشهر 12 دیسک 46.19 دوم
حمید رضا صفاری فرد اصفهان 12 دیسک 35.59 سوم
حسن باجلوند لرستان 12 دیسک 34.61 چهارم
حسین سعیدی بوشهر 12 دیسک 30.12 پنجم
امیر حسین حسنی همدان 12 دیسک 28.85 ششم
پرتاب نیزه
بهزاد عزیزی لرستان 13 نیزه 60/57 اول
سجاد نیک پرست بوشهر 12 نیزه 56/10 دوم
سید عرفان حسینی بوشهر 13 نیزه 57.71 سوم
مهدی محمد بیگی قزوین 12 نیزه 27 چهارم
پرش طول
امیر خسروانی بوشهر 12 طول 6.67  
میلاد خانلرزاده مازندران 12 طول 5.67  
بهمن طاهر پور لرستان 12 طول 5.10  
علیرضا غوری فارس 11 طول 4.35  
محمد امین مونسی هرمزگان 12 طول 4.20  
نتیجه تیمی
نام استان امتیاز مقام      
اصفهلن 44 اول      
همدان 41 دوم      
بوشهر 40 سوم      
فارس 36 چهارم      
اذربیجان غربی 26 پنجم      
لرستان 21 ششم      
تهران 18 هفتم      
خراسان شمالی 17 هشتم      




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :