تبلیغات
انجمن دو و میدانی معلولین
 
انجمن دو و میدانی معلولین
جمعه 7 اردیبهشت 1397 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده
وزنه کلاس 11و12
فاطمه طاهر پور کهکیلویه و بویر احمد 105 12
راضیه امیرخانی اصفهان 106 12
سمیه عطایی اصفهان 109 13
زهرا توسلی قم 168 12
زهرا درویشی همدان 123 12
ارزو خورشیدی فارس 142 12
سمیه مرادی لرستان 150 12
سمیه ولدی لرستان 151 12
هاجر تکتاز تهران 100 11
خدیجه عبدی تهران 103 11
زهرا عبدلی قم 114 11




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
1500متر کلاس 11
نرجس قاسمی هرمزگان 126 11
اسرا مرادی کردستان 140 11
فاطمه فتحی پور فارس 145 11
الهه قلی فلاح زنجان 153 11
فاطمه زینیوند ایلام 161 11
ذلیخا زارعی ایلام 163 11
1500متر کلاس 12و13
فاطمه شهبازی همدان 121 12
روژین رستمی کردستان 127 12
میترا طبایی البرز 147 12
لیلا جعفری زنجان 156 12
اکرم ساسان پور همدان 168 12
بهاره اشکن تهران 104 13
حکیمه گودرزی بوشهر 115 13
عذرا مهدوی کیا بوشهر 116 13
فاطمه امیر زادگانی فارس 143 13
مریم مرادی لرستان 149 13
طیبه کاظم زاده ایلام 162 13
بهاره اشکن تهران 104 13
حکیمه گودرزی بوشهر 115 13
عذرا مهدوی کیا بوشهر 116 13
فاطمه امیر زادگانی فارس 143 13
مریم مرادی لرستان 149 13
طیبه کاظم زاده ایلام 162 13




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 7 اردیبهشت 1397 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده
400متر کلاس 11
اسرا مرادی کردستان 140 11
فاطمه زینیوند ایلام 161 11
400متر کلاس 12
پریا حسنی تهران 101 12
پرستو حضرتی همدان 120 12
راضیه شریفی همدان 122 12
مهدیه مرتضوی هرمزگان 125 12
اسرا مرادی کردستان 140 11
میترا طبایی البرز 147 12
فاطمه زینیوند ایلام 161 11
ایدا مریدی ایلام 164 12
مهسا برابر ایلام 165 12
400متر کلاس 13
فاطمه امیر زادگانی فارس 143 13
ارزو محبی منش همدان 117 13
معصومه محبی منش همدان 118 13
مریم مرادی لرستان 149 13
زهرا پناهی لرستان 152 13
مریم خوش اقبال کردستان 141 13




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 7 اردیبهشت 1397 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده
200متر 11
فاطمه بدیعیان پور هرمزگان 124 11
شهلا عبدی کردستان 128 11
روناک قاسمی کردستان 129 11
فاطمه طهماسبی فارس 146 11
حدیث رحمی لرستان 148 11
سهیلا حیدری زنجان 154 11
زهرا نعمتی زنجان 155 11
ذلیخا زارعی ایلام 163 11
200متر 12
هاجر صفرزاده اصفهان 112 12
مهدیه مرتضوی هرمزگان 125 12
سحر میر سلیمانی فارس 144 12
ایدا مریدی ایلام 164 12
مهسا برابر ایلام 165 12





نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 7 اردیبهشت 1397 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده
100متر کلاس 11
نیره صرامی اصفهان 110
فاطمه بدیعیان پور هرمزگان 124
شهلا عبدی کردستان 128
روناک قاسمی کردستان 129
فاطمه طهماسبی فارس 146
حدیث رحمی لرستان 148
سهیلا حیدری زنجان 154
زهرا نعمتی زنجان 155
100متر کلاس 12
پریا حسنی تهران 101
خدیجه طهماسبیان تهران 102
نیلوفر امیری اصفهان 113
مهوش نیکرویی همدان 119
سحر میر سلیمانی فارس 144
لیلا جعفری زنجان 156
الناز عیوضی مازندران 166
100متر کلاس 13
هدی شیشه گر اصفهان 111 13
ارزو محبی منش همدان 117 13
معصومه محبی منش همدان 118 13
مریم خوش اقبال کردستان 141 13
زهرا پناهی لرستان 152 13
عفت تقویان ایلام 160 13




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 7 اردیبهشت 1397 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده
برنامه  مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاهی و انتخابی تیم ملی بانوان اردیبهشت 97
97/2/18 ساعت ماده کلاس مرحله  
9 وزنه 11و12 نهایی  
9 100 11 نهایی  
9.21 100 12 نهایی  
9.41 100 13 نهایی  
10.15 طول 11و12 نهایی  
10.15 نیزه 12و13 نهایی  
10.45 توزیع مدال  
16.21 200 11 نهایی  
16.41 200 12 نهایی  
17 1500 11 نهایی  
18 دیسک 11و12 نهایی  
17.31 1500 12و13 نهایی  
18.31 400 11 نهایی  
  18.45 400 12 نهایی  
  19 400 13 نهایی  
  19 توزیع مدال  




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 1 اردیبهشت 1397 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده

سرپرست/ریاست‌محترم‌هیئت‌ورزشهای‌نابینایان‌‌وکم‌بینایان

با اهداء سلام 

            احتراماً؛ پیرو بخشنامه شماره 699/ص/96/279 مورخ 18/11/96 و 816/ص/96/279 مورخ 23/12/96 به استحضار می رساند مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور  آقایان و بانوان (انتخابی تیم ملی پاراآسیایی 2018 جاکارتا ) طبق شرایط ذیل برگزار می گردد ، خواهشمند است دستور فرمائید نسبت به اعزام تیم های آن استان اقدام مقتضی را مبذول فرمایند .

1-     رعایت مفاد بخشنامه های مذکور الزامیست .

2-     بهمراه داشتن معرفی نامه از اداره کل یا هیئت نابینایان استان ، کارت ملی وکارت بیمه ورزشی 1397

3-     همراه داشتن چشم بند برای ورزشکاران B1  در طول مسابقات و طناب مخصوص دونده همراه الزامی می باشد .

4-     به جز افراد ثبت نام شده به هیچ وجه افراد جدید یا مواد جدید پذیرفته نمی شود لذا از اعزام افراد اضافی جدا خودداری فرمائید .

5-     کلیه ورزشکاران ، مربیان ، سرپرستان بایستی حتما در سامانه مبین ثبت نام نموده باشند .

6-      در زمان برگزاری مسابقات بانوان در هتل از پذیرش آقایان معذور هستیم .

7-     دونده همراه مرد برای بانوان ممنوع می باشد .

8-     همراه داشتن فیش بانکی مربوط به ورودیه مسابقات در زمان پذیرش الزامی است .

9-    ورود خانم ها عصر روز 17/2/97 و خروج حداکثر تا 10 صبح روز 19/2/97

10-  ورود آقایان عصر روز 19/2/97 خروج بعد از ظهر روز 21/2/97

11- آدرس : میدان شوش ، خیابان هرندی، میدان هرندی، مجموعه ورزشی شهید هرندی . 





نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 27 فروردین 1397 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده
دوستان عزیز سلام همانطور که قبلاً اعلام کردیم مسابقات دو و میدانی بانوان هیجدهم و آقایان بیست و بیست و یکم اردیبهشت تهران برگزار می گردد.اخرین مهلت اصلاح آرنج و واریز وجه و ارسال آن سی فروردین خواهد بود .بلا فاصله بعد از اتمام مهلت نامه رسمی برای زمان و مکان به استانها ارسال خواهد شد.ضمنا نکته مهمی برای خواهران به اطلاع می رسد .بانوان کلاس ۱۳می توانند در ۴۰۰متر شرکت کنند قبلاً جز مواد جاکارتا نبود



اطلاعیه.مطب آقای دکتر نجفی به ادزس ذیل تغییر پیدا نموده است لطفا برای کلاسبندی ورزشکاران با هماهتگی قبلی به ادرس ذیل مراجعه نمایید.تهران خ اشرفی اصفهانی خیبان مرزداران ابتدای ایثار رو بروی مسجد امیرالمومنین ساختمان افرا واحد 9 تلفن تماس 44240473




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 23 فروردین 1397 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده
مهم

سلام.اخرین مهلت تغییر در ارنج تیم دو و میدانی و ارسال فیش بانکی 30 فروردین خواهد بود و بعد از ان هیچگونه تغییری در ارنج تیم ها پذیرفته نخواهد شد ممنون از اینکه طبق بخشنامه تاریخ های اعلام شده همکاری خواهید نمود ممنون




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 13 فروردین 1397 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده

1
100m T11
T11
2
100m T12
T12
3
100m T13
T13
4
100m T33
T33
5
100m T34
T34
6
100m T35
T35
7
100m T36
T36
8
100m T37
T37
9
100m T38
T38
10
100m T47
T45, T46, T47
11
100m T51
T51
12
100m T52
T52
13
100m T53
T53
14
100m T54
T54
15
100m T63
T42,T63
16
100m T64
T44, T62, T64
17
200m T35
T35
18
200m T37
T37
19
200m T51
T51
20
200m T61
T61
21
200m T64
T44, T64
22
400m T11
T11
23
400m T12
T12
24
400m T13
T13
25
400m T20
T20
26
400m T36
T36
27
400m T37
T37
28
400m T38
T38
29
400m T47
T45, T46, T47
5/9
30
400m T52
T51, T52
31
400m T53
T53
32
400m T54
T54
33
400m T62
T62
34
800m T34
T33, T34
35
800m T53
T53
36
800m T54
T54
37
1500m T11
T11
38
1500m T13
T12, T13
39
1500m T20
T20
40
1500m T38
T37, T38
41
1500m T46
T45, T46
42
1500m T52
T51, T52
43
1500m T54
T53, T54
44
5000m T11
T11
45
5000m T13
T12, T13
46
5000m T54
T53, T54
47
Marathon T12
T11, T12
48
Marathon T46
T45, T46
49
Marathon T54
T52, T53, T54
50
Long Jump T11
T11
51
Long Jump T12
T12
52
Long Jump T13
T13
53
Long Jump T20
T20
54
Long Jump T36
T36
55
Long Jump T37
T37
56
Long Jump T38
T38
57
Long Jump T47
T45, T46, T47
58
Long Jump T63
T42, T61, T63
59
Long Jump T64
T44, T62, T64
60
High Jump T47
T45, T46, T47
61
High Jump T63
T42, T63
62
High Jump T64
T44, T64
6/9
63
Club Throw F32
F31, F32
64
Club Throw F51
F51
65
Discus Throw F11
F11
66
Discus Throw F37
F37
67
Discus Throw F52
F51, F52
68
Discus Throw F56
F54, F55, F56
69
Discus Throw F64
F43, F44, F62, F64
70
Javelin Throw F13
F12, F13
71
Javelin Throw F34
F33, F34
72
Javelin Throw F38
F38
73
Javelin Throw F41
F40, F41
74
Javelin Throw F46
F45, F46
75
Javelin Throw F54
F53, F54
76
Javelin Throw F57
F56, F57
77
Javelin Throw F64
F42, F43, F44, F61, F62, F63, F64
78
Shot Put F11
F11
79
Shot Put F12
F12
80
Shot Put F20
F20
81
Shot Put F32
F32
82
Shot Put F33
F33
83
Shot Put F34
F34
84
Shot Put F35
F35
85
Shot Put F36
F36
86
Shot Put F37
F37
87
Shot Put F40
F40
88
Shot Put F41
F41
89
Shot Put F46
F46
90
Shot Put F53
F53
91
Shot Put F55
F54, F55
92
Shot Put F57
F56, F57
93
Shot Put F63
F42, F61, F63
7/9
Women (74)
No
Event Name
Eligible Classes
1
100m T11
T11
2
100m T12
T12
3
100m T13
T13
4
100m T34
T33, T34
5
100m T35
T35
6
100m T36
T36
7
100m T37
T37
8
100m T38
T38
9
100m T47
T45, T46, T47
10
100m T52
T51, T52
11
100m T53
T53
12
100m T54
T54
13
100m T63
T42, T63
14
100m T64
T44, T62, T64
15
200m T11
T11
16
200m T12
T12
17
200m T35
T35
18
200m T36
T36
19
200m T37
T37
20
200m T47
T45, T46, T47
21
200m T64
T44, T64
22
400m T11
T11
23
400m T12
T12
24
400m T13
T13
25
400m T20
T20
26
400m T37
T37
27
400m T38
T38
28
400m T47
T45, T46, T47
29
400m T53
T53
30
400m T54
T54
8/9
31
800m T34
T33, T34
32
800m T53
T53
33
800m T54
T54
34
1500m T11
T11
35
1500m T13
T12, T13
36
1500m T20
T20
37
1500m T54
T53, T54
38
5000m T54
T53, T54
39
Marathon T12
T11, T12
40
Marathon T54
T52, T53, T54
41
Long Jump T11
T11
42
Long Jump T12
T12
43
Long Jump T20
T20
44
Long Jump T37
T37
45
Long Jump T38
T38
46
Long Jump T47
T45, T46, T47
47
Long Jump T63
T42, T61, T63
48
Long Jump T64
T44, T62, T64
49
Club Throw F32
F31, F32
50
Club Throw F51
F51
51
Discus Throw F11
F11
52
Discus Throw F38
F37, F38
53
Discus Throw F41
F40, F41
54
Discus Throw F53
F51, F52, F53
55
Discus Throw F55
F54, F55
56
Discus Throw F57
F56, F57
57
Discus Throw F64
F43, F44, F62, F64
58
Javelin Throw F13
F12, F13
59
Javelin Throw F34
F33, F34
60
Javelin Throw F46
F45, F46
61
Javelin Throw F54
F53, F54
62
Javelin Throw F56
F55, F56
63
Shot Put F12
F11, F12
9/9
64
Shot Put F20
F20
65
Shot Put F32
F32
66
Shot Put F33
F33
67
Shot Put F34
F34
68
Shot Put F35
F35
69
Shot Put F36
F36
70
Shot Put F37
F37
71
Shot Put F40
F40
72
Shot Put F41
F41
73
Shot Put F54
F54
74
Shot Put F57
F56, F57
Mixed (1)
No
Event Name
Eligible Classes
1
Universal 4x100m
T11-13,
T42-47/T61-64
T35-38
T33-34/T51-54




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دوشنبه 13 فروردین 1397 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده
مواد مسابقات دو و میدانی مردان که در توکیو2020 برگزار خواهد شد
کلاس 100 200 400 800 1500 5000 نیزه وزنه دیسک طول
11 بله خیر بله خیر بله بله خیر یله بله بله
12 بله خیر بله خیر بله بله بله بله خیر بله
13 بله خیر بله خیر خیر خیر بله
مواد مسابقات دو و میدانی زنان که در توکیو2020 برگزار خواهد شد
کلاس 100 200 400 800 1500 5000 نیزه وزنه دیسک طول
11 بله بله بله خیر بله خیر خیر بله بله بله
12 بله بله بله خیر بله خیر بله خیر
13 بله خیر بله خیر خیر خیر خیر خیر




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 8 فروردین 1397 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده

 

روسای محترم هیات های ورزشی نابینایان و کم بینایان

سلام علیکم

با تبریک فرارسیدن سال جدید و با ارزوی توفیق روز افزون برای شما و همه همکاران عزیزاز خداوند منان سالی پر از موفقیت و بهروزی را برای شما خواهانم

خواهشمندم به چند نکته با توجه به طولانی بودن تعطیلات توجه فرمایید

1 – با توجه به اینکه از ورزشکاران شرکت کننده در مسابقات دو و میدانی تست دوپینگ به عمل خواهد امد و طبق بخشنامه های ارسالی در صورتی که تست ورزشکار مثبت اعلام شود علاوه بر محرومیت از مسابقات به مدت حداقل چهار سال هیات استان بایستی مبلغ ده میلیون تومان خسارت به فدراسیون پرداخت نماید لذا از ورزشکاران سفته و یا چک ضمانت دریافت نمایید

2 – در صورت امکان، برگ ارنج عودت داده شده را زودتر از اخر فروردین اصلاح و  ارسال تا مقدمات کار فراهم شود

3 – داشتن برگه کلاسبندی برای افراد جدید الزامی است

4 – همراه داشتن چشم بند برای ورزشکاران کلاس11 الزامی است

5 -در صورت عدم ارسال برگ ارنج جدید، برگ ارنج قبلی ملاک قرار خواهد گرفت و بعد از 30 فروردین هیچ تغییری پذیرفته نخواهد شد

6 – بعد از بر گزاری مسابقات دو و میدانی جانبازان و معلولین، بلافاصله کمیته فنی در پارلمپیک برگزار و نفرات انتخابی اعلام می گردد هیات ها مجاز خواهند بود ظرف دو روز اگر اعتراضی دارند مکتوب و مستند به فدراسیون ارسال بدیهی است کمیته فنی در اسرع وقت پاسخ مناسب را خواهد داد

تذکر در خصوص گلبال بانوان

در خصوص مسابقات گلبال بانوان قهرمانی کشور که در بابلسر برگزار میشود ورزشکاران جوانان فقط می توانند در یک گروه بازی کنند یا در جوانان و یا در بزرگسالان یعنی هیچ ورزشکاری اجازه بازی در دو گروه جوانان و بزرگسالان را ندارد .همچنین چون مسابقات شطرنج نیز همزمان برگزار می گردد ورزشکاران گلبال مجاز به شرکت در شطرنج نمی باشند و بالعکس

هر گونه سوال و ابهامی وجود دارد با کمال میل در خدمت هستیم لطفاسوالات خود را در تلگرام شخصی من ارسال نمایید

موفق باشید و روزهای پایانی تعطیلات خوبی داشته باشید





نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 26 اسفند 1396 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده
مسابقات بین المللی پارا دو و میدانی فزاع / نمایندگان ایران سه مدال دیگر کسب کردند
مسابقات بین المللی پارا دو و میدانی  فزاع / نمایندگان ایران سه مدال دیگر کسب کردند
نمایندگان پارا دو و میدانی ایران در مسابقات بین المللی فزاع امارات صاحب سه مدال دیگر شدند.

به گزارش سایت کمیته ملی پارالمپیک، در روز سوم مسابقات بین المللی پارا دو و میدانی فزاع، حامد امیری، ماده پرتاب نیزه کلاس F۵۴، با رکورد ۲۷ متر و ۸۵ سانتی متر صاحب مدال نقره شد.

محمد رضا احمدی در ماده پرتاب وزنه کلاس F۳۳، با رکورد ۸ متر و ۷۹ سانتی متر صاحب نشان برنز شد.

هاشم رستگاری دیگر نماینده ایران در ماده دو ۱۰۰ متر کلاس F۳۷، با رکورد ۱۲ ثانیه و ۳۲ صدم ثانیه  عنوان چهارم را کسب کرد.

کامران یزدی در ماده دو ۱۰۰ متر کلاس F۳۸ نهم شد.

زهرا برناکی در  ماده دو ۱۰۰ متر کلاس F۴۶ و ظفر ذاکر در ماده پرتاب نیزه کلاس F۵۵ عناوین چهارم را کسب کردند.

علیرضا محمودی نیز در ماده پرتاب نیزه کلاس F۵۴، با رکورد ۱۷ متر و ۵۲ سانتی متر در جایگاه هفتم قرار گرفت.

در رقابت های پارا دو و میدانی نابینایان و کم بینایان نیز در دوی ۱۰۰ متر بانوان حکیمه گودرزی توانست به دومین مدال نقره خود دست یابد.

امروز و در آخرین روز از مسابقات سمیه عطایی در نیزه، گودرزی و مهدوی کیا در پرش طول و اولاد و زمانی و شمشیری در پرتاب دیسک به رقابت با رقبا خواهند پرداخت.

به این ترتیب کاروان پارا دو و میدانی نابینایان و کم بینایان تا امروز  یک طلا دو نقره و سه برنز کسب کرده و تیم پارا دو و میدانی جانبازان و معلولان نیز ۱۳ مدال به دست آورده است




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نتایج مسابقات فزاع 1396
نام و نام خانوادگی استان کلاس ماده رکورد مقام
مهدی اولاد تهران 11 وزنه 12.89 اول
مهدی اولاد تهران 11 دیسک 38.6 دوم
علی شمشیری بوشهر 12 وزنه 10.73 ششم
علی شمشیری بوشهر 12 دیسک 44.30 اول
رحمان زمانی مازندران 11 وزنه 0.40 سوم
رحمان زمانی مازندران 11 دیسک 21/96 پنجم
حکیمه گودرزی بوشهر 13 200 29.43 دوم
حکیمه گودرزی بوشهر 13 100 14.48 دوم
حکیمه گودرزی بوشهر 133 طول 4/41 پنجم
عذرا مهدوی کیا بوشهر 13 طول 4/08 ششم
عذرا مهدوی کیا بوشهر 13 200 29.85 سوم بدون مدال
عذرا مهدوی کیا بوشهر 13 100 14.58 سوم بدون مدال
سمیه عطایی اصفهان 13 وزنه 7.43 سوم
سمیه عطایی اصفهان 13 دیسک 24.08 سوم
سمیه عطایی اصفهان 13 نیزه 15/82 دهم
           




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 23 اسفند 1396 :: نویسنده : علی اصغر هادی زاده



کسب سه نشان طلا،نقره و برنز حاصل نخستین روز رقابتهای دو ومیدانی فزاء 
 
تیم دو و میدانی نابینایان و کم بینایان ایران در مسابقات بین المللی فزاع به یک مدال طلا، یک نقره و یک برنز دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون نابینایان وکم بینایان ، نخستین روز مسابقات بین المللی فزاع که در کشور امارات درحال برگزاری است با مدال طلای مهدی اولاد، نقره حکیمه گودرزی و برنزرحمان زمانی پایان یافت.

مهدی اولاد در کلاس اف ۱۱با پرتاب وزنه به مسافت۱۲ متر و ۸۹ سانتی متر به مدال طلا دست یافت. رحمان زمانی در همین کلاس با پرتاب ۹ متر و ۴۰ سانتی متر به مدال برنز رسید. حکیمه گودرزی نیز در ماده دوی۲۰۰ متر کلاس ۱۲ صاحب گردن آویز نقره شد.

مهدی اولاد، علی شمشیری، رحمان زمانی، حکیمه گودرزی، سمیه عطایی و عذرا مهدوی کیا ترکیب تیم اعزامی دو و میدانی نابینایان و کم بینایان ایران در این مسابقات است و علی اصغر هادی زاده به عنوان سرمربی و سرپرست همراه تیم ملی به امارات اعزام شده است.

در این تیم حکیمه گودرزی و عذرا مهدوی کیا در ماده دو رقابت می کنند و سایر ورزشکاران در مواد پرتابی مسابقه می دهند. این مسابقات از ۲۲ تا ۲۶ اسفندماه در شهر دبی امارات برگزار می شود




نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


( کل صفحات : 55 )    ...   3   4   5   6   7   8   9   ...   
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :